Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Exkluzivně: Tomáš Zástěra odstoupil ze Survivoru. Dohnala ho psychika a další zranění

Na Tomáše Zástěru čeká v Česku velké překvapení.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
Předchozí Další
+ Další fotografie
survivor

Moderátor Tomáš Zástěra (41) odstoupil z reality show Survivor. Přestože byl jedním z nejvýraznějších hráčů celé hry, tak jeho cesta dobrovolně skončila. Dle našich informátorů z televize Nova za jeho odstupem stálo zranění, ale také psychika.  

I pro moderátora Tomáše Zástěru byla reality show Survivor nad jeho síly, ač se zdálo, že se díky své osobnosti a šikovnosti dokáže probojovat až do samotného finále. Dle našich informací, které byly potvrzené informátorem z televize Nova, Zástěra odstoupil dobrovolně, přesto jeho hru komplikovalo několik faktorů.

"Kromě poraněného kotníku si později zranil i koleno. Také ho dohnala psychika, bylo to překvapení pro všechny," potvrdil nám náš zdroj. Sám Zástěra se blíže ke svému zranění nechtěl v rozhovoru pro eXtra.cz vyjadřovat. "Musel jsem odstoupit ze zdravotních důvodů, kvůli komplikacím. Nebylo to teda psychického rázu. A zbytek budu specifikovat později," řekl oblíbený moderátor, který věří, že zranění nebudou mít trvalé následky.

Tomáš Zástěra se v Dominikánské republice nezdržuje, před několika dny přiletěl zpět do Česka, kde na něj čekalo přivítání nejen rodinné, ale zejména pak i ze strany fanoušků.

Tomáš Zástěra hvězdou Instagramu

Po Zástěrově odletu do karibského ráje se jeho Instagramu chopila moderátorka Zorka Hejdová, které se povedlo během několika týdnů udělat z Tomáše hvězdu. Na sociálních sítích má již přes 81 tisíc fanoušků a počet nových sledujících stále stoupá.

"Tomáš po tom, co zjistil, že je z něj influencer! Aneb followeři přibývají a nejde to zastavit!! Jeho největší obavy se naplnily," uvedla Hejdová k úsměvnému snímku, kde Zástěrův výraz hovoří za vše. A co na Zorčinu práci říká Zástěra? To se dozvíte v prvním vyjádření pro eXtra.cz.

Z reality show Survivor odstoupilo několik hráčů, všichni přitom na začátku hry patřili do VIP kmene MAO. Prvním odpadlíkem byl Vojta Drahokoupil, kterému se na ostrově vrátily psychické ataky. Dalším odpadlíkem byl favorit soutěže Gábor Boráros, kterého dohnalo k odstoupení zranění kolene. Následně svůj boj vzdal i Nathan Dzaba, kterého porazil oslabený organismus a těžký otřes mozku.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy