Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Exkluzivně: Tomáš Plekanec si přivezl syny domů. Vondráčkovou nechali za velkou louží

Zdroj:
+ Dalších 24 fotografií
PŘEKVAPENÍ
Za naprostého utajení a mimo dohled veřejnosti se podle exkluzivních informací eXtra.cz podařilo hokejistovi Tomáši Plekancovi (36) už před dvěma dny vrátit s oběma syny Matyášem (7) a Adamem (4) do České republiky. Lucie Vondráčková (39) v jejich výpravě ale chyběla.

Oba chlapce vydal přes protesty matky Lucie Vondráčkové (39) kanadský soud zpátky do ČR s tím, že jsou v zemi javorového listu neoprávněně zadržováni. A jejich otec je dostal do péče po dobu převozu.

V Montrealu skončil školní rok už v pátek 21. června, a tak si chlapci mohli zabalit a vrátit se s tátou domů. A to už před několika dny!

Bez maminky

„Divím se, že ještě žádné médium v ČR nepsalo, že Plekanec se už vrátil s dětmi zpátky do republiky. Viděla jsem je v úterý ráno na frankfurtském letišti, bylo asi osm hodin. V Praze museli být zpátky nejpozději v poledne. Chlapečky jsem hned poznala, hlavně ten starší jde hodně do táty, a všimla jsem si samozřejmě i pana Plekance. Ale maminka kluků s nimi rozhodně nebyla,“ napsala do redakce čtenářka. To nás zaujalo, tak jsme začali pátrat dál. Tomáš Plekanec ani jeho okolí se do uzávěrky tohoto článku k návratu dětí do republiky nevyjádřili.

Další cestovatelka nám potvrdila pohyb trojice v pondělí večer na letišti v Montrealu.

Je možné, že první kroky kluků vedly do Kladna, kde mají babičku, které se po nich velmi stýskalo. Bydlet mohou jak v tomto městečku v otcově vile, tak v luxusním bytě za 15 milionů korun, který kvůli nim pořídil v pražských Dejvicích.

Co Tomáš Plekanec v souvislosti se syny vzkazuje? To se dozvíte zde!

Související články

Další články