Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

eXkluzivně: Tohohle milence-metráčka ukrývá Cajthamlová před světem! A má k tomu sakra dobrý důvod!

eXkluzivně: Tohohle milence-metráčka ukrývá Cajthamlová před světem! A má k tomu sakra dobrý důvod!
Zdroj: archiv exekutorského úřadu Helsinky
+ Další fotografie

Zamilovaná dietoložka Kateřina Cajthamlová (51) si pořádně naběhla. Od loňského ledna žije podle potvrzených informací eXtra.cz s bývalým podnikatelem ve stavebnictví Petrem J. (49), se kterým obývají pronajatý byt na Praze-západ.

V místě bydliště nechvalně proslulý, dvakrát rozvedený seladon je přitom velmi zajímavé kvítko.

Z veřejných rejstříků je zřejmé, že muž, který oficiálně nevlastní žádný majetek, dluží státu a bankovním institucím statisícové částky, z nichž některé marně vymáhají exekutoři dlouhé roky, a to bezvýsledně. Ze zdrojů redakce vyplývá, že exekutoři marně poptávali jakýkoli majetek výtečníka v několika nemovitostech, které souvisejí jak s oběma jeho předchozími manželkami, tak podnikáním, ale vše marně.

Pan Petr totiž podle toho, co se redakci podařilo zjistit, vlastní jeden postarší vůz značky Škoda a tím veškerý výčet jeho majetku končí.

Rozvedená Cajthamlová se s dvakrát rozvedeným milým v místě bydliště nijak neskrývají, pro veřejnost je ale pan Petr od začátku vztahu tabu. Bojí se snad populární dietoložka, že by si jeho věřitelé došlápli i na ni, nebo většinu toho, co tu píšeme, vůbec neví?

Podle místních chodí Cajthamlová s bývalým podnikatelem s hromadou věřitelů na krku minimálně od konce ledna loňského roku a vypadá velmi šťastně, což nedávno potvrdila deníku Aha!, kterému se dokonce pochlubila, že jí milenec dělá snídani do postele.

Ještě by to ale chtělo trochu probrat ledničku a možná si pohovořit o finanční zodpovědnosti, Kateřino. Jinak přijdete na buben!

Promotéři Clashe odtajnili další porci bizáru: Sumo zápas, dívčí řežba, kontroverzní Laduška i velké překvapení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy