Herečka Eva Holubová měla v minulosti velké problémy s alkoholem, dokonce skončila na léčení. Po delším odmlčení ale vše vypadalo, že je zase v pořádku. Zřejmě to ale nebude tak růžové, jak se to na první pohled zdá. Eva to přehnala naposled na večírku v Karlových Varech, kde se zřejmě pod vlivem alkoholu rozjela a všem přítomným ukázala podvazky a kalhotky!

Další dny tyhle necudné fotografie plnily bulvární stránky jedna radost. Nikdo netuší, proč se herečka obnažovala a co za tím vlastně bylo. Všichni se ale shodli, že už dávno nemá věk na skandály tohoto typu!

Včera se ale objevila další ostrá fotografie, kde byste slavnou herečku snad ani nepoznali! V neděli ráno v půl 6 se Eva Holubová zpovídala naprosto cizím holkám u skleničky vína a s cigaretou v ruce. Herečka vypadala naprosto jinak, než ji znáte z televizních obrazovek. Vytahané tričko, staré legíny a žádné boty, přesně takhle ji parta neznámých holek potkala. Eva údajně působila smutně a měla nostalgickou náladu. Se skleničkou vína jí to ale čím dál lépe mluvilo.

Co ale všechny zarazilo, toho si všimnete, když se lépe podíváte na fotografii. Eva je naprosto zanedbaná ve starém oblečení a BEZ BOT! Na první pohled spíše připomíná bezdomovce než slavnou a uznávanou českou herečku! Vše nasvědčuje tomu, že Eva znovu holduje alkoholu, a přestává se kontrolovat. Jinak si nedokážeme vysvětlit, proč se žena v jejím věku a s jejím postavením ve společnosti potuluje s alkoholem a bez bot nad ránem v Praze!