Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNĚ: Takhle bude bydlet Jaromír Jágr! Byli jsme na návštěvě v jeho bytě!

Luxus, kam se podíváš.
Zdroj: vtower.cz
+ Dalších 25 fotografií
Největší luxus, jaký si dovedete představit. Přepychový interiér do posledního detailu. Takhle bude v Praze již brzy bydlet hokejový bůh Jaromír Jágr. Zajímalo nás, jak jeho byt vypadá, a proto jsme vyrazili na návštěvu.

Jeho byt sice v reálu ještě neexistuje, ovšem i tak se redakce eXtra.cz vypravila do interiéru, kde bude zanedlouho bydlet hokejová hvězda Jaromír Jágr (44) společně se svojí přítelkyní Veronikou Kopřivovou (25).

Právě Veronika lokalitu a byt vybírala a musíme říct, že to byla volba správná. Větší luxus totiž nejen v Praze (a možná v celé Evropě) prostě nenajdete. Do bytu Jaromír investoval 20 milionů, což znamená, že si koupil byt v patře, ze kterého neuvidí na Pražský hrad. Na výhled se mu nabízí Vyšehrad a nákupní středisko Arkády Pankrác.

Tento luxusní výhled totiž mají pouze majitelé bytů, kteří investovali 30 milionů a více, protože podobné byty jsou situovány ve vyšších patrech a jsou dispozičně větší. Byt bude nevybavený, bez nábytku, spotřebičů a kuchyně. Jágrův byt bude mít cca 120 metrů čtverečních.

Na kuchyni dostávají všichni kupující voucher ve výši 450 000 Kč, ze kterého mohou čerpat nákup kuchyně podle vlastního přání. Každý byt má dvě parkovací místa a dva sklepy. Komplex a lokalita jsou vhodné pro rodiny s dětmi. To je samozřejmě pro Jaromíra hodně důležité, protože se hovoří o tom, že s Veronikou usilovně makají na miminku.

Při návštěvě ukázkového bytu na nás dýchal skutečný luxus, který si mohou dovolit opravdu pouze ti nejbohatší. I tak je ale Jágrův byt jedním z nejlevnějších v celé V-Tower. Byty v horních patrech se pohybují naprosto v jiných relacích. Jsou prostě byty, na které nemá ani Jágr.

Součástí komplexu je také luxusní posilovna, bazén s protiproudem a místnosti pro děti. Nechybí místnost pro business jednání nebo pro rodinné oslavy. V okolí bude velký Central park, tudíž místo na jízdu s kočárkem s malým Jágrem je zajištěno.

Celý komplex včetně Jágrova bytu by měl být připraven k nastěhování v průběhu října roku 2017. To už bude mít Jaromír po sezoně, a pokud už v NHL hrát nebude, pak mu nic nebrání tomu, aby začal v Praze krásný rodinný život…

Související články

Další články