Jágr už tuší, že žádná další večeře se u maminky konat nebude, pokud bude trvat na tom, aby u stolu seděla i jeho striptérka. Mama Džegr je morální autoritou, která zná tvrdou práci a odříkání. Slova, že Veronika šla ukazovat prsa, protože neměla na jídlo, se jí musela velmi dotknout.

„Nikdo se tam s nikým nyní nebaví. Jsou úplně v šoku a nevědí, co bude dál,“ uvedl pro eXtra.cz zdroj, který Jaromírovu rodinu dokonale zná.

Jágr navíc maminku do nechutné kauzy zbytečně zatáhl, když v pondělí pozdě večer tvrdil, že by ráda také tancovala. Jenže mama Džegr není hloupá a vidí, že tohle není tanec, to je válení se po klíně a ohmatávání polonahého těla.

Mama Džegr prostě takovou snachu nechce. Již dříve měla k partnerkám svého syna velké výhrady, ale to netušila, čeho se dočká na stará kolena… Tohle jí prostě vyrazilo dech. Tahle holka není žádná luxusní modelka typu Verešové, ani uznávaná moderátorka typu Kubelkové či Borhyové. To je prostě Verča z Teplic, která se za peníze svlékala v německém hampejzu.

Jágrovi je dnes 44 let. Je to dospělý člověk a bude si muset vybrat. Určitě se bude snažit matku přemluvit, aby Veroniku přijala. Ta by tím ale popřela všechny své dosavadní morální zásady.

Annu Jágrovou nečeká lehká volba. Syna může ztratit, když nepřijme jeho lásku. Ale může vůbec Anna Jágrová tolerovat, že za snachu má striptérku? To je velmi složitá otázka.

Jaromír Jágr (44) uvedl, že o minulosti své holky věděl. Měl tedy o fotkách z hampejzu informovat i maminku, aby se paní Anna mohla na celou situaci psychicky připravit. Pokud to neudělal, tak se nikdo nemůže divit, že v rodině panuje obrovské napětí.