Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Exkluzivně: Šokující konec Pavly Tomicové v ZOO. Předcházela tomu absence bez omluvy

Pavla Tomicová v ZOO.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Dalších 17 fotografií
PŘEKVAPENÍ

Má snad nějaké vážné potíže? Národem milovaná, hlučná, zemitá, ale zároveň i ryzí a „člověčí“ herečka Pavla Tomicová (61) byla mimořádnou oporou primáckého seriálu ZOO. Už nebude. Zničehonic v pořadu končí. Redakci eXtra.cz to potvrdilo hned několik na sobě nezávislých zdrojů a nakonec i sama umělkyně. Prameny kromě toho tvrdí, že toto rozhodnutí předznamenala nečekaná absence Tomicové na natáčení.

Pavla Tomicová ze ZOO: Anežka Krásná narychlo opouští seriál

Představitelka veterinářky Anežky Krásné, která oplývá vzácnou vlastností tlumočit lidem řeč zvířat, se dlouho vzpamatovávala ze „zrady“ manžela, který si našel jinou a udělal si s ní dítě.

Nyní se může zdát, že se herečka Pavla Tomicová se situací stále nevyrovnala nebo ji trápí úplně něco jiného.

První šok: Vypustila natáčení

Podle našich velice důvěryhodných zdrojů ze štábu seriálu ZOO, jejichž informace se vždy do puntíku potvrdily, vše začalo minulý týden.

„Tuším, že to bylo ve čtvrtek, kdy měla natáčet, ale vůbec se neobjevila na place. Produkce se ji snažila sehnat, ale marně. Už předtím se někdy stalo, že nemohla, ale většinou dala vědět dopředu. Teď vůbec,“ uvedl jeden z nich, redakci informace potvrdily i další naše kontakty. Žádný z nich si ovšem z pochopitelných důvodů nepřeje být jmenován, nemají totiž oprávnění hovořit s médii.


Druhý šok: Definitivní konec

Další překvapení přišlo, když se mezi lidmi z „posádky“ mimořádně úspěšného seriálu s Evou Burešovou v hlavní roli v pondělí během dne začala šířit zbrusu nová informace. „Nejdřív se to šuškalo a pak nám to i potvrdili, že Pavla Tomicová se už v seriálu vůbec neobjeví. Musí se kvůli ní narychlo přepisovat scénáře, měnit natáčecí plány, je kolem toho tady docela zmatek,“ tvrdí prameny.

Proč skončila?

„Možná ji pozvou, když bude OK, na samotné finále seriálu, ale teď už se nejspíš nemohou spoléhat na její další účast, proto ji ze seriálu vypsali a už u nás nebude hrát,“ sdělují další zdroje.

Pro fanoušky seriálu je to věčná škoda, role Tomicové byla velmi populární a pro oblastní herečku byl také nadstandardní příjem z televize velmi vítanou finanční injekcí.

Doporučené video: Pavla Tomicová ve filmu Nikdy neříkej nikdy:


Buď jak buď, cosi závažného zabránilo tomu, aby diváky oblažovala svým umem dál. Redakce se snažila kontaktovat TV Prima, ale do uzávěrky článku bez úspěchu.

Sama herečka nám telefon překvapivě zvedla a to, že dál v ZOO nebude, redakci eXtra.cz potvrdila. Celé její vyjádření přineseme v úterý.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy