Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNĚ: Slzičky a totální dusno! Plekanec a Vondráčková se setkali. Lucie udělala se syny něco nečekaného

Jejich vztahu je konec.
Zdroj: archiv
+ Dalších 19 fotografií
Jejich rozvod víc jak měsíc připomínal spíš zákopovou válku než spořádané odloučení dvou lidí, kteří se rozhodli dál nepokračovat ve společném životě. Vypadá to ale, že se Tomáš Plekanec (35) a Lucie Vondráčková (38) rozhodli sednout si za jednací stůl a i když u něj byl náběh na slzy, ledy se prý aspoň částečně pohnuly. Máme exkluzivní info!

Někdo možná až zíral s otevřenou pusou, co všechno se veřejnost měla možnost dozvědět o průběhu rozvodu této ostře sledované dvojice, u které bychom si před šestým srpnem vsadili na ledacos, jen ne na to, že vzájemná osočení mezi nimi budou veřejně létat jako pingpongový míček.

Sedli ke stolu!

Na řadu fandů bývalého reprezentačního kapitána to celé působilo tak, že Tomáš Plekanec se vždy jen bránil tu více, tu méně nápadným výpadům své manželky, naposledy v souvislosti s jejími nedávnými rozhovory. Obdivovatelé druhé strany celou věc samozřejmě vnímali úplně obráceně.

Teď ale našli společnou řeč aspoň v něčem. Ve středu 12. září si spolu s kanadskými právními zástupkyněmi sedli k jednacímu stolu a dlouhé hodiny debatovali. O čem se nejvíc mluvilo?

Děti bez souhlasu Plekyho ve filmu

„Předem dlouhodobě plánovaná schůzka se konala za účelem úpravy poměrů k nezletilým dětem do doby před rozvodem manželství, tj. zejména za účelem dohody mezi otcem a matkou o styku otce s dětmi a rozsahu mimoškolních aktivit, včetně udělení dodatečného souhlasu pana Plekance s vytvářením uměleckých výkonů dětí v novém filmu Hotel Limbo, jehož realizace momentálně probíhá a o čemž nebyl informován,“ uvedla pro eXtra.cz exkluzivně hokejistova právnička Mgr. Lenka Radoňová.

Někomu to jistě může připadat zvláštní, protože ještě donedávna Lucie Vondráčková (38) tvrdila, že kvůli rozvodu odkládá veškeré svoje aktivity a že se do Kanady vrací hlavně kvůli styku dětí s jejich tátou. Teď to ale na část lidí může působit tak, že velkou motivací k návratu za moře mohlo být i natáčení Lucčina druhého tamního filmu. Ten, stejně jako první snímek, točí coby režisérka představitelka četařky Babinčákové z Tankového praporu Martina Adamcová.

Dřív mluvila jinak

A že ve filmu hrají synové Adam a Matyáš? Ti mají být dle zpráv z Prahy i v dalším mámině snímku Perfect Kiss, který má brzy přijít do kin.

„Nikdy jsme jako rodina nedávali fotky dětí, ani z dovolených a rodinných oslav. Proto mě překvapila nutnost to sdílet okamžitě, když to ani nenasdílíme my dva sami. To překvapivé bylo,“ řekla přitom TopStaru týden po Plekancově statusu o tom, že jdou od sebe. Pak si Lucie dala na Facebook fotku s jedním z hochů a krátce poté už jsou z obou dvou filmové hvězdy.

Propukla v pláč

Ale vraťme se ke středeční schůzce, při které jistě padly i výčitky kvůli problémům s půjčováním dětí útočníkovi Canadiens, o čemž naše redakce čtenáře zpravila v pátek jako první. Web Expres.cz, jenž o setkání napsal, naznačil, že zpěvačka na něm ze všeho toho tlaku veřejnosti a obviňování ze zlatokopectví propukla v pláč. A asi to nebude daleko od pravdy.

„Kolegyně z Montrealu mě informovala, že v určité fázi hodnocení právní situace paní Lucie Plekancová Vondráčková podlehla emocím, nikoliv však tak, aby se schůzka, kterou označila za vrcholně korektní, ukončila či byl měněn její program. Částečné dohody o styku otce s dětmi na dobu jednoho měsíce bylo dosaženo,“ přidala Radoňová, velké právnické jméno, jež pomáhá hokejové legendě s právním zastoupením při rozvodu.

Dohodnou se?

Vypadá to tedy, že i přes veškeré názorové neshody o tom, kolik si má Lucie z manželství odnést peněz oba dva stále ještě manželé dělají všechno pro to, aby kvůli jejich rozluce kluci netrpěli.

Na závěr jsme se dozvěděli, jak Tomáš Plekanec vnímá kritiku manželky z Blesku, že se nikdy neshodli na výchově chlapců.

„Zatím pouze starší syn je žákem základní školy v místě bydliště, kde již navštěvoval takzvanou přípravku, a automaticky pokračuje na stejném ústavu, který je nejblíže místa bydliště obou rodičů a který byl jimi vybrán již téměř před dvěma lety,“ uzavřela advokátka.

Související články

Další články