Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Exkluzivně: Rychtář splnil slib a ukázal závěť Ivety! Tady je! Bude Artur dědit? Podívejte se!

Poslední vůle Ivety Bartošové. Je z ní víceméně zřejmé, kdo
bude dědit.
Zdroj: Tajná knihovna v Uhříněvsi
+ Další 3 fotografie

Celonárodní otloukánek Josef Rychtář (56), vdovec po Ivetě Bartošové (48), rázně ukončil trapnou testamentovou aféru okolo poslední vůle zpěvačky.

Reaguje tak na útoky soka Domenica Martucciho (37) bulváru i části veřejnosti, že dokument odmítá ukázat či jen předstírá, že jej má.

Rychtář, který se straní médiím a aktuálně komentuje jen podle něj vyloženě lživé ataky, byl požádán redakcí jen o fragment závěti, kterou není povinen poskytovat médiím, přesto nám předložil takřka originál dokumentu. Zveřejnil jeho tak zásadní pasáže, že už jej málokdo může podezírat z toho, že s Bartošovou u notářky v listopadu loňského roku sepsal něco, čím by se chtěl obohatit na úkor Artura Štaidla.

Tímto konstatováním mu nelezeme do zadku, jen jako redakce zároveň reagujeme na systematické snahy narušit důvěryhodnost části našich textů, které vyšly na základě hodnověrných podkladů.

Rychtář sám k závěti říká: „Iveta tam prostě svobodně učinila nějaké rozhodnutí, jako manželé jsme ještě ověřili manželskou smlouvu, vše u notářky a dobrovolně. V žádném případě tím nekončí mé mlčení před médii, chci jen reagovat na lži pana Martucciho a některých médií.“

V závěti zakryl jen to, co musel, ostatně udělala by to sama redakce eXtra, která stejně jako Rychtář nesmí zveřejňovat osobní údaje, respektuje práva nezletilého a necítí být povolaná k tomu, sdělovat dědicům/dědicovi Ivetina majetku něco přes média, nebo jinou nevhodnou formou. Toto je v kompetenci úřadů.

Redakce zvažovala zakrytí dalších podstatných pasáží závěti, protože šlo pouze o to, vyvrátit tvrzení, že závěť ve skutečnosti nemáme, a mohli jsme ještě tři dny napínat všechny a honit čtenost, ale rozhodli jsme se dál netrápit zvědavce a s pomocí Josefa Rychtáře ukončit trapnou kauzu „Kdo má poslední platnou závěť“ a zároveň poskytnout konečně odpověď na to, kdo určitě v závěti figuruje. A kdo to je a koho se tedy nikdo nechystá o nic okrást, je snad ze zveřejněného dokumentu zřejmé.

Související články

Další články