Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Exkluzivně: Rozjaření Trojan a Piškula v objetí krásných brunetek. Fanynky pláčou

Nové páry karlovarské kolonády.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Jiří Schott
+ Dalších 20 fotografií
Nové páry

Po červeném koberci se neprošli, zahajovací film neviděli, přesto jim to nevadí. Syn Ivana Trojana Josef a Zdeněk Piškula si udělali vlastní party. A v průběhu té odhalili to, co nepotěší žádnou z jejich fanynek. Jedni z největších fešáků naší mladé herecké generace do Varů nepřijeli sami. Tak to alespoň působí ze snímků fotoreportérů eXtra.cz. 

Pivo, víno a holky. Přesně takhle Zdeněk Piškula a Josef Trojan pojali začátek 56. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Nejdřív se na karlovarské kolonádě s krásnou přítelkyní pochlubil syn Ivana Trojana, jelikož by Zdeněk Piškula mohl působit jako křen, něžnosti si nechávali na potom.

Lázeňští šviháci

Ani Zdeněk Piškula ale na festiválovou promenádu nedorazil sám. Ačkoliv celý podvečer trávil s Trojanem a jeho krásnou dívkou, večer v Bokovce měl oči jenom pro pohlednou brunetku, se kterou také v ranních hodinách odcházel do Public Interestu, což je zřejmé z námi pořízených snímků přímo z kolonády.

Sami se ale podívejte do galerie na krásky, které ve Varech dělají garde Josefu Trojanovi a Zdeňku Piškulovi. Radost z našich fotografií nebudou mít hlavně jejich fanynky.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy