Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNĚ: Rozhovor s manželkou Willa Smithe o striptérech! Je její manžel také XXL?

Jada je nádherná a veselá žena.
+ Další 3 fotografie
Jada Pinkett Smith momentálně hraje v novém filmu Magic Mike XXL, který se promítá i u nás. A pro extra.cz poskytla exkluzivní rozhovor o filmu, svém manželovi a taky prozradila, jestli už někdy byla na opravdovém striptýzu!

Jado, hrajete v novém filmu Bez kalhot XXL. Takže otázka na tělo, navštívila jste předtím striptýzový bar?

Ne, předtím jsem nikdy nic jako striptýz neviděla.

Jak jste dostala tuto roli?

Zavolal mi můj agent a řekl: Je tu pro tebe role ve filmu Bez kalhot XXL, ale je napsána pro muže. A já jsem na to řekla, že ok. Channing a režisér se mnou chtěli mluvit, tak jsem si přečetla scénář. Zdálo se mi to zajímavé, tak jsem chtěla vědět, jaký má na to názor Channing. A ten přišel s myšlenkou přinést do tohoto příběhu trošku odpovědnosti. Takže jsem byla postavena před dvě výzvy – změnit tuto postavu z mužské do ženské a přinést do tohoto příběhu kromě zábavy i kousek odpovědnosti. A tak jsem tuto roli vzala.

Jak reagovala vaše rodina, když jste jí oznámila, že budete hrát v tomto filmu?

Když jsem to řekla svému muži, jenom řekl, že je to pro mě opravdu dokonalá role. Mé děti byly z té zprávy nadšené. Speciálně moje dcera, která se hned začala ptát, zda jí dohodnu setkání s Channingem (smích).

Kdybyste si mohla vybrat z celé skupiny jednoho striptéra, který by to byl? Kdo je váš tip?

Chceš to skutečně vědět? Můj tip je jednoznačný. Vezmi je všechny dohromady a smíchej mi je do jednoho. To je můj tip.

Prý jste byla na place i mimo své natáčecí dny?

Ano, nenechala jsem si ujít žádnou taneční scénu. Vždycky jsem měla nejlepší místo k sezení. Přiznám se, nepatřím k fanouškům tangáčů, ale v tomto případě to fungovalo i na mě.

Co se můžou muži naučit z filmu, jakým je Magic Mike XXL?

Největší odkaz tohoto filmu pro muže je – poslouchejte ženy. Stačí nás poslouchat a my vám přesně řekneme, co chceme a co máte dělat. Opakujeme vám to opravdu neustále.

Proč vlastně váš muž Will nehraje v tomto filmu?

Neboť už by to nebyl Magic Mike, ale Magic Will XXL.

Mohlo by vás zajímat

Další články