Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Exkluzivně: ROZCHOD. Vztah Jaromíra Soukupa a Terezy Mátlové vydržel jen 3 a půl měsíce

Tereza Mátlová a Jaromír Soukup v den, kdy v sobě našli zalíbení.
Zdroj: se souhlasem J. Soukupa
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
VZTAHY
A je po zamilovanosti… Živočišná zpěvačka Tereza Mátlová (44) několik posledních měsíců tvořila pár s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem (51), jenž nahradil muzikálového producenta Františka Janečka (75). Pokud ale láska i hory přenáší, v jejich případě nezvládla ani kopeček.

Škatulata

O tom, že Tereza Mátlová opustila hudebního bosse Františka Janečka a místo něj našla útěchu v náručí majitele TV Barrandov, jsme exkluzivně psali už začátkem dubna. Tehdy čerstvý páreček randil zhruba dva měsíce.

Zloba

O vztahu své ex a jejího nového přítele informoval sám Janeček, dušoval se ale, že není zhrzený.

Ať si klidně pořídí dvojdomek a mají tucet dětí, to mě vůbec nezajímá. My měli vztah jako otec a matka. Jde mi jen o blaho dítěte. A to se jaksi začíná vymykat z ruky. To, že je Tereza zaslepená, a jak si dovedete představit, propadla kouzlu miliardáře – i když všichni víme, jak je to v reálu – tak to je její věc, proti tomu nic nenamítám. Když mi ale začne vodit dítě k němu a on mu dělá kvazi tatínka, to mě naštvalo,“ řekl eXtra.cz tehdy ve velmi otevřeném rozhovoru bez cenzury

Tvrdil také, že Jaromír Soukup neměl odvahu mu do očí přiznat, že s Terezou chodí.

Konec

Všechna tahle trápení a výčitky jsou ale pryč. Podle důvěryhodného zdroje z okolí Jaromíra Soukupa a Mátlové dvojici potkal zásadní rozkol, který jejich láska nepřežila. „Je to tak, že od pátku už nejsou spolu. Iniciátorem byla Tereza,“ tvrdí informátor. Co přesně vyvolalo vztahovou krizi, která měla vyústit v rozchod, jsme se už ale nedozvěděli.

Kontaktovali jsme všechny tři aktéry zajímavého partnerského trojúhelníku, žádný z nich ale nijak nereagoval.

Třeba se ale párečku ještě podaří usmířit a „káru společně potáhnou“ dál. A kdyby tomu tak nebylo, bude zajímavé sledovat, jestli se Tereza pokorně vrátí pod křídla Františka Janečka a která z mediálních krásek tentokrát okouzlí Jaromíra Soukupa.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy