Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNĚ: Roman z Výměny, který mačkal hada, brutálně napadl číšníka! VIDEO

+ Dalších 55 fotografií
Romana z Výměny manželek si všichni pamatují kvůli mačkání hada. Legendární hlášku pronesla jeho tehdejší přítelkyně Jana, se kterou se do reality show přihlásil. Tento týden se ozval eXtra.cz a tvrdil, že život s hady je už dávno pryč. Prý se změnil, šel do sebe a má spořádaný život. Získali jsme exkluzivní materiál, který dokazuje opak!

Nezapomenutelná Výměna manželek s mačkáním hadů se vysílala už před rokem. S aktéry vyostřeného dílu se ale jejich účinkování v populární reality show vleče dodnes.

Viděli jsme dva páry, které se po natáčení rozešly. Hadí žena Jana nevydržela s Romanem, který měl údajně problémy s drogami, a Sabina skončila vztah s Tomášem. Oba přitom měli účinkovat v pornu.

Redakci eXtra.cz se tento týden ozval Roman. Chtěl všem říct, že se změnil. „Rád bych řekl, že život s hady je už dávno pryč. Našel jsem svou životní lásku na Slovensku, jsme neuvěřitelně šťastní a nedokážu to ani popsat slovy,“ dušoval se.

Jeho slova však úplně nedopovídají skutečnosti. Získali jsme kamerové záznamy z kavárny ve slovenské Senici, na kterých Roman surově zmlátil muže. Incident se stal v neděli 28. října. Údajně mělo jít o číšníka, který se fotil s jeho novou přítelkyní Kristinou, a útok proběhl ze žárlivosti.

„Roman napadl číšníka v kavárně v Senici. Jenom kvůli tomu, že se jeho momentální přítelkyně fotila s barmanem,“ uvedl zdroj eXtra.cz, který byl svědkem incidentu a přál si zůstat v anonymitě.

Kontaktovali jsme Romana, aby se k nešťastné události vyjádřil. Sledujte eXtra.cz.

Související články

Další články