Dlouho odolávala útokům ze strany Koptíka, který na svém Facebooku zveřejnil pikantnosti z jejich vztahu hraničící se slušností a dobrými mravy. Teď Hana Gregorová bouchla do stolu. „Paní Gregorová se od celé věci distancuje a zvažuje právní kroky,“ řekla eXtra.cz Běla Kotková advokátka Hany Gregorové. A je tak evidentní, že Koptík svým jednáním herečku naprosto zaskočil.

Možným vysvětlením, Koptíkova jednání je, že se chce na hereččině jméně zviditelnit. Na Koptíkově facebookovém profilu se totiž krátce po rozchodu začaly objevovat postelové snímky s herečkou, básničky a jiné detaily z jejich vztahu. Redakce eXtra.cz má informace o tom, že Hana Gregorová zvládá Koptíkovo jednání velmi špatně, protože podle ní nejde o pravdivá tvrzení. „Hance z toho není psychicky dobře. Jednání Koptíka poškozuje nejen ji samotnou, ale i rodinu,“ řekl nám zdroj blízký herečce.

Koptík tak zřejmě začíná tušit, že v tuto chvíli už jeho jednání není žádná sranda. Naopak! Pokud totiž bude ve zveřejňování intimních detailů pokračovat, celá věc skončí před soudem. Gregorová totiž zvažuje podat předběžné opatření. Proč tak zatím neučinila, není nikomu jasné. Že by Koptík měl nějaké eso v rukávu, které ještě nevytáhl a Gregorová by byla velmi nerada, aby se o něm někdo dozvěděl?