Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Exkluzivně: První otevřené vyjádření Josefa Trojana k Emmě Smetana

+ Dalších 12 fotografií
Před týdnem herec Josef Trojan (19) a Emma Smetana (32) zažili velmi intimní chvilky, které se však podařilo zvěčnit fotografům webu Expres.cz a hned byl oheň na střeše. Byla to mezi nimi skutečně letní romance, nebo šlo o setkání dvou spřízněných duší, jež spolu však vůbec nesdílejí lože? Máme první vyjádření Josefa Trojana.

Josef Trojan se směje i zoufá

Spousta slov, letmé doteky a objímání měly být hlavními ingrediencemi setkání dvou blízkých, Josefa Trojana (19) a Emmy Smetana (32), které však narušil hledáček fotoaparátu. Mladší z nyní hojně propírané dvojice se nyní poprvé pořádně vyjádřil.

„Vlastně vůbec nevím, jak to vnímám. Občas se tomu směju, občas jsem z toho zoufalej. Asi jsem to měl čekat, ale bylo to zmedializované neskutečným způsobem,“ začal své povídání o tématu Josef Trojan.

O nás s Emmou nic nevědí

„To, co oni popisují, není ani v jedné větě pravda. To, že vyfotili nějaké fotky, je sice hezké, ale vůbec nikdo nezná můj background s tím člověkem. Neví o tom absolutně vůbec nic. Ta situace nepokračuje vůbec ničím. Vytvořili si takové fantazie a takový příběh, že je to jako regulérní román,“ prozradil v pořadu Tomáše Poláčka (Ne)blázni, který přináší web G.cz

Sama Emma Smetana se ke spekulacím médií nijak nevyjádřila, nestály jí za jakoukoli reakci. Její partner Jordan Haj je kategoricky označil za nesmysl. Jejich soukromý vesmír kauza prý vůbec nijak nezasáhla

CELÝ ROZHOVOR NAJDETE NA WEBU G.CZ.

Související články

Další články