„Už na soustředění našli v sobě zalíbení. Byli pořád spolu, chichotali se a večer trávili společně ve vířivce. Nejdřív nás nenapadlo, že by mezi nimi mohlo něco být, ale asi to bylo silnější než oni. Ale je pravda, že v té vířivce sami trávili dost času,“ prozradil nám hodně blízký zdroj nového páru českého šoubyznysu.

Ono by to bylo krásné, že dva pohlední lidé k sobě mají blízko, láska je přeci tak úžasná věc, jenže Andrea Bezděková asi zapomněla na to, že už jednoho přítele má. Kdyby měla nějakou kapelu, tak by jí to třeba připomněl, ale na soustředění Muže roku a i poté to modelce nikdo neřekl, takže najednou má dva.

„Chudák ten její přítel. On je dost žárlivý, takže se může stát, že tomu Mirkovi přijde rozbít pusu. Když dojde na věc, tak si s nikým a ničím nebere servítky. Sice se Andrea zamilovala, takže s tím nic neudělá, ale na někom si bude chtít zchladit žáhu,“ dodal náš informátor.

Nejnovější královna krásy se sice zatím k celé kauze nevyjádřila a nebere telefony, ale s finalistou soutěže mužské krásy už se veřejně ukazuje v barech kolem pražské ulice Dlouhá, kde se podle našich svědků dokonce oddávali i erotickým hrátkám!

Když jsme kontaktovali samotného aktéra Mirka, tak nám zavěsil telefon a na SMS zprávu už neodpověděl. Za co se stydí? Že svedl zadanou holku, která má doma slušného kluka, nebo se bojí, že se přijde třeba na to, že by se rád přes Andreu zviditelnil? Ať je to, jak chce, tak jedno je jisté. Česká Miss totálně ztratila hlavu, nemyslí na nikoho jiného jen na urostlého reprezentanta kickboxu, který v Praze studuje sportovní školu, ale pochází z Litoměřic.

Samozřejmě redakce vám bude dál přinášet exkluzivní informace o zamilované chudince Andrejce, která může být i obětí slavomana, který by rád celou soutěž Muž roku 26. srpna vyhrál. My samozřejmě u toho nebudeme chybět a budeme vám podávat čerstvé zprávy o zamilovaných hrdličkách. Jen ať další Miss už netvrdí, že se jí „missí nemoc“ netýká. Aby s tímhle svalovcem modelka nešlápla vedle…