Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Exkluzivně pro EXTRA: Sámer (33) se pochlubil novou ženou! Je jí 42 a v posteli je to...

Zdroj:
+ Dalších 21 fotografií
superstar
Hledal, až našel... Zpěvák Sámer Issa (33) je znovu po dlouhých letech zamilovaný a našel si ženu, se kterou si rozumí nejenom lidsky, ale i v intimní oblasti. Redakci eXtra.cz se pochlubil kráskou, která ho dostala na kolena. Jmenuje se Pavlína Kohoutová (42) a je o devět let starší.

Sámer konečně našel ženu, která ho dělá šťastným a povzbuzuje ho v jeho rozhodnutích a práci. "Poznali jsme se na mých narozeninách, zajiskřilo to, pár měsíců jsme si psali a pak to přerostlo ve vztah... Dvakrát jsme byli na společné dovolené a užíváme si skvělých citů. Vyhovujeme si nejen jako partneři, ale i jako milenci. Tohle je pro mě hrozně důležité," řekl eXtra.cz zpěvák, který se pyšní hudebním talentem, ale také několika skandály z minulosti. "Jsem už hodný kluk," usmíval se Sámer, který tak dal najevo, že jeho bouřlivá období jsou dávno za ním.

S krásnou Pavlou spolu zatím nebydlí. "Pavla je z Kladna a má tam své zázemí, já žiji v Praze, kde mám své. Navíc za pár měsíců odlétám do Ameriky, což prověří naše city. Věřím, že to ustojíme," je přesvědčen Sámer, kterému se v poslední době daří nejen v soukromí, ale i na vlně hudby. "Mám nové projekty, které brzy představím," dodal Sámer Issa, který se v roce 2004 objevil coby finalista v první řadě SuperStar. I po 15 letech se řadí ke zpěvákům, kteří v pěvecké branži mají rozhodně co nabídnout

Je tak evidentní, že když se daří Sámerovi v lásce, jde mu od ruky vše i pracovně.

Související články

Další články