Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Exkluzivně pro eXtra: Miluška Bittnerová prozradila, jak prožije první Vánoce s dcerou

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Zpověď
Oblíbená herečka a moderátorka Miluše Bittnerová (42) se v září stala maminkou. Miluška přivedla na svět dceru Bettynku a nyní se těší, jak s ní oslaví první Vánoce. Herečka exkluzivně pro eXtra prozradila, jak se chystá na vánoční svátky i to, jak u nich bude probíhat Štědrý den.

Miluška se poměrně brzy po porodu vrátila do rádia, a tak se na vánoční svátky, které poprvé s manželem stráví i s dcerou, nesmírně těší. I když přiznala, že nikdy nepatřila k vánočním nadšencům, kteří by měli byt vyzdobený už v listopadu, tento rok se kvůli dceři hodně změnilo. "Nebyla jsem nikdy vánoční Radovan, dokonce jsem na vánoční výzdobu dost plachá... Ale trochu se bojím, že se letos budu vánočně dojímat," prozradila herečka.

To, že se Miluška během těhotenství skoro vůbec nedojímala, jak je u žen v jiném stavu běžné, nám potvrdila i v jednom z rozhovorů po porodu. Zato po narození dcerky se začala dojímat celkem často. "Nikdy jsem neplakala… Já si teď pláču. Takže když je ve zprávách něco špatnýho a rozpláču se, to je ještě v pořádku. To, že mě rozpláče obyčejná reklama v televizi, to už je trošku horší," prozradila Miluška s úsměvem.

Sympatická blondýnka prý dokonce před Vánocemi pokukuje po tematických oblečcích pro Bettynku. "Dokonce tajně pokukuju po vánočním miminkovském overalu. Dělají ale samé americké a já nechci mít z dítěte Santa Clause," vysvětlila.

A jak u nich bude probíhat Štědrý den? "Stromeček normálně zdobím až 23. 12., ale letos ozdobíme už o víkendu, aby si Bett užila světýlka. Uděláme milion fotek Bettynky pod stromečkem a u toho budeme jíst bramborový salát a koukat na pohádky. Šťastné a veselé všem," uzavřela sympatická maminka.

Související články

Další články