Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNĚ pro eXtra: Kristelová promluvila o vyhazovu z Barrandova. Jak to všechno je?

Jak se k celé aférce vyjádřila sama Kateřina?
Zdroj: facebook
+ Další 2 fotografie
Kateřina Kristelová údajně čelila vyhazovu z televize Barrandov, kde moderuje pořad Paparazzi. Podle jistých informací mělo jít o padák na hodinu a důvodem byla její slovní roztržka s bývalou manželkou svého partnera Tomáše Řepky. Kateřina se nám k celému problému vyjádřila.

„S Barrandovem se nerozcházím! Je to televize, kde je mi dobře, kde jsem odváděla a odvádím kus práce a vše má své důvody, které směřují k novým věcem. Nikdy nebudu mluvit proti tomu, kdo mě zaměstnává, a lidi musím zklamat, žádná senzace se nekoná. V sobotu jsme s Tomášem dokončili pilot našeho společného projektu. Kdybych byla dramaticky vyhozena, těžko se tahle skutečnost děje,“ řekla Kateřina Kristelová pro eXtra.cz.

Tím Kateřina uhasila ohně v pecích těm, kteří jí nepřejí a pořád vytahují rozbroje Kristelové s Erbovou, psali jsme ZDE.

"Speciálně po narození mojí dcery, které je teď 7 a půl roku, jsem nezažila, co to je mít volno, a dlužím si klid i za šestinedělí, který u mě nikdy neproběhlo. (smích) Chci žít normální rodinný život, dlužím si to a nikdo nemusí mít strach, že bych se neuživila. Kdo se bojí, abych měla co jíst, ať je v klidu. Můžu být doma klidně rok,” zakončila Kateřina trochu záhadně.

Související články

Další články