Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNĚ pro eXtra.cz: Velká zpověď paní Věry, které pomohl Leoš Mareš. Zachránili psa, ale malý Gabriel zemřel!

+ Dalších 8 fotografií
Začátkem ledna stihla rodinu Věry Kupkové obrovská tragédie. V Kajetíně na Táborsku její rodině shořel dům. Plameny připravily o život i malého synka Gabriela, kterému bylo jen sedmnáct měsíců. Manžel Vladimír, jenž také utrpěl vážné popáleniny, přišel o nohu a je stále hospitalizovaný. Paní Věra redakci eXtra.cz poskytla rozhovor, v níž děkuje lidem a zejména Leoši Marešovi (41) za obrovský soucit a solidaritu ve velmi nešťastné situaci.

Byly to chvíle, které se velmi těžko popisují a které Věra Kupková nikdy nevymaže ze své paměti. Rozhodla se svěřit své emoce na kameru a nemluvilo se jí vůbec lehce. Přišla o milované dítě, její manžel přišel o nohu a na těle má těžké popáleniny. Život rodiny z Kajetína už nikdy nebude jako dřív.

„Nikdy to nevymažu z paměti. Přišla jsem o dítě. Chtěla jsem udělat jen kávu a z té lahve začaly jít divné plameny, pak se to stalo, když vše kolem začalo hořet,“ popsala vzpomínku na situaci, kterou nikdo nechce zažít. „Manžel z plamenů vytáhl psa, moc jsme toho nezachránili,“ pokračovala v slzách.

Na nešťastnou událost upozornil moderátor Leoš Mareš, který rodině pomohl finančním obnosem. Redakce eXtra.cz nabídla kontakt se známým moderátorem, nejen Mareš souhlasil, ale i paní Věra.

Na to, co vše prozradila zdrcená matka ve velmi emotivním a smutném rozhovoru, se podívejte ve videu na začátku článku.

Související články

Další články