Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNĚ PRO EXTRA.CZ: Skončí syn Ivety Bartošové na drogách? Co si dnes o Arturovi myslí zpěvák Dan Bárta?

Zdroj: youtube.com, Profimedia.cz
+ Dalších 17 fotografií
Tenhle kluk má talent jako hrom! Syn tragicky zesnulé zpěvačky Ivety Bartošové (+48) a skladatele Ladislava Štaidla podědil evidentně hudební geny. Artura to táhlo k hudbě už od dětství, kdy v obýváku uhříněveské vily mlátil vařečkami do kastrolů. Teď zažívá se svou kapelou Behind the Mirror celkem slušný úspěch!

Před pár dny se Artur předvedl se svou hudební partičkou na jednom koncertě a pravdou je, že pokud v sobě nemáte litry alkoholu, jejich divoce laděný metal si tolik nevychutnáte – oficiálně se jejich hudebnímu stylu říká deathcore.

Artur to skutečně umí rozbalit, a dokonce se objevila i spekulace, že s takhle drsnou hudbou nejspíš skončí někde na drogách. To je ale otázka. V životě si zažil už dost, byl přítomen v dětství mnohých extempore, a tak jde nejspíš jen o čistou spekulaci, protože různým závislostem se bude nejspíš vyhýbat jako čert kříži.

Redakce eXtra.cz oslovila zpěváka Daniela Bártu, který se řadí k předním českým hudebníkům, a jeho slova směrem k Arturovi jsou opravdu velmi pochvalná. "Pokud se rozhodne, že bude něco sdělovat, tak když se to naučí a půjde mu to, tak jedině dobře, pokud se rozhodne, že bude králem showbyznysu pomocí rodičů a kamarádů, může se mu to vymstít," řekl nám Dan a jedním dechem dodal: "Pokud to myslí vážně, tak šťastnou cestu."

Je tak vidět, že mladý Artur pomalinku proráží vzhůru a nese odkaz svých rodičů. Je tak možné, že překvapí a v budoucnu si dojde i pro to nejvyšší ocenění - sošku Českého slavíka...

Související články

Další články