Potkali jsme se se sympatickou Simonou při příležitosti otevření nového obchodu s kosmetikou Kiehl's na pražském Chodově a vypadala jako vždy usměvavě, jako by ji nic netrápilo. Ale přeci jen nám odkryla něco, co ji v poslední době dost děsilo. Dokonce kvůli tomu musela navštívit odborníka. O co teda šlo?

„Moji dva synové se začali oblékat jako holčičky. Chtěli, abych jim kupovala šaty a všude v nich chtěli chodit, i do školky. To jsem jim ale zakázala. Sice jsem máma, která nic svým dětem nechce zakazovat, ale tohle už bylo přes čáru. Dokonce jsem radši vyhledala kvůli tomu i odborníka,“ prozradila eXtra.cz Simona, na které bylo vidět, že by pro své děti udělala cokoliv, aby byly spokojené, ale přesto se bála o jejich zdravý vývoj.

„Naštěstí mě doktor ubezpečil, že v jejich věku je to normální. Prostě si oblíbili Elsu z pohádky Frozen a teď chtějí vypadat jako ona. Dokonce si ode mě půjčují i příčesky a dělají si z toho culíky. Teď, když mě odborník ujistil, že je to v pořádku a že z toho vyrostou, tak jsem klidná. Ale trochu mě to vyděsilo,“ řekla už se smíchem krásná blondýnka.

Ta i přes to, že jí někdy jde z Maxe a Bruna hlava kolem, rozhodně nelituje, že děti měla. Jen jí je líto, že tak dlouho otálela.

„Strašně dlouho jsem se tomu bránila. A teď nechápu proč, kdybych mohla, tak mám další, ale už jsem za zenitem a třetí dítě bych nezvládla. Ale když vidím miminko, tak mám hrozný nutkání, až se bojím sama sebe,“ dodala s úsměvem Simona, která si nakonec z obchodu odnesla plnou tašku krémů, které možná vyzkouší i hošíci, když teď mají to holčičí období.