Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNĚ PRO EXTRA.CZ: Michaela Ochotská se konečně vyjádřila k manželské krizi! Jejich válkou nejvíc trpí malý syn

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 22 fotografií
Dlouho se ke své manželské krizi nechtěla vyjadřovat a obrnila se hradbou mlčení. Michaela Ochotská (32) ale pro eXtra.cz udělala výjimku. A prozradila, jak to je z jejího pohledu ohledně manželské krize s tenistou Lukášem Rosolem (31). Podle všeho mu bývalá moderátorka dělá problémy se společným potomkem. Sama to ale vidí jinak!

Byl to pro všechny šok, když pár ohlásil začátkem roku rozpad manželství. Rosol nejprve našel únik u mladší milenky Anety Znamenáčkové, se kterou se před více než dvěma týdny rozešel, Ochotská se stáhla do ústraní a nějaký čas bydlela u kamarádky na Moravě.

Situace nabrala nečekaný spád a zcela se otočila! Aktuálně Rosol žadoní o návrat k rodině, Ochotská vycítila jeho slabost a tenistu údajně trápí přes společného syna Andrého.

"Já ho chci vidět často, jenže zase jsem byl v cizině na turnajích, pak byl André nemocný, tak jsem ho několik týdnů neviděl,“ uvedl Rosol pro Blesk a dal tak najevo, že jeho manželce nestabilní situace vyhovuje. Jinými slovy bývalá moderátorka si v současnosti s tenistou hraje jako kočka s myší…

Redakce oslovila Ochotskou, která se doposud nechtěla o manželské krizi bavit a na věc má jiný názor. „Lukášovi nebráním vídat malého a také nikdy nebudu. Je to jeho táta a obraz milujícího tatínka a maminky samozřejmě Andreaskovi chci zachovat. Jediné, co si přeji, je mediální klid, aby se to našeho syna nijak nedotýkalo, proto nebudu nic víc komentovat,“ řekla pro eXtra.cz Michaela.

Z jejích slov to ale působí, že Rosolovi nechce momentálně dát šanci, aby si oba manželé odpustili a rodina byla pohromadě. Možná by si Míša měla uvědomit, že za čas svého rozhodnutí může litovat. To už ale může být pozdě! Řekněme si popravdě – mezitím, co oba manželé svádí souboj s vlastním egem – nejvíce trpí jejich společné dítě, které za nic nemůže.

Související články

Další články