Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNĚ pro eXtra.cz: Jiří Pomeje znovu v nemocnici. Dostane protézu!

Jiří Pomeje boj s rakovinou nevydýchal a pije!
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 7 fotografií
Jiří Pomeje (53) byl propuštěn před více než 14 dny z Ústřední vojenské nemocnice, kde odborníci provedli doslova zázrak. Teď bývalého filmového producenta čekají další zásadní věci v boji se zdravím. Redakce eXtra.cz oslovila profesora Jaromíra Astla, který Pomejeho operoval, a špička v oboru prozradila, čím si teď herec projde.

Pomeje se připravuje na to, jak bude zacházet s hlasovou protézou, díky které se bude moct dorozumívat s okolím. „Stav pacienta je stabilizovaný, začíná s rehabilitací hlasu. V současné době byl na konzultaci v Motole ohledně hlasové protézy,“ řekl eXtra.cz profesor Astl.

Pomeje aktuálně nedodržuje nakázání lékařů, že by měl být v domácím šetřivém režimu. Pokud totiž není doma se svou dcerou Aničkou (4), často vyráží ven. Ať už jde o nákupy, nebo jiná zařizování, podle své manželky pořád někde cestuje a vystavuje se riziku, že by mohl onemocnět v mrazivém počasí. A to by byly další komplikace při jeho celkové léčbě.

Související články

Další články