Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNĚ PRO EXTRA.CZ! Jiří Paroubek se vyjádřil ke své tchyni: Nelži o Petře, nebo podám žalobu!

Zdroj: Facebook.com, profimedia.cz
+ Dalších 13 fotografií
Manželství Jiřího Paroubka (64) a Petry Paroubkové (43) se po deseti letech dostalo do bodu, kdy oba partneři ukončili své společné soužití. A podle všeho nejde jen o manželskou krizi, ale o smutný rozchod. Navíc do jejich života zasáhla před pár týdny Petřina maminka, kdy se vyjádřila ve smyslu, že v manželství mohlo být domácí násilí. To bývalý politik ale razantně odmítá! A pro eXtra.cz poskytl vyjádření, v němž zdvihá varovný prst a vzkazuje své tchyni: "Pokud bude paní Černá pokračovat v hromadění lží a pomluv, podám na ni žalobu!"

Rozpad manželství čekal málokdo. Do posledních momentů vše vypadalo idylicky a stabilně. Důvodem krachu manželství prý bylo, že Petře vadilo, že Jiří tráví hodně času s exmanželkou Zuzanou (59), se kterou chtěl jezdit na dovolenou. Pro Petru vše bylo údajně stresující a i se sedmiletou dcerou Margaritou se ze společné domácnosti odstěhovala.

Olej do ohně nakonec přilila i Paroubkova tchyně, když se veřejně vyjádřila k rodinné situaci. „Co jsou to za kydy, že dítě nemůže být dvojnásobný sirotek! Už jsi moji dceru pohřbil? Proto tvoje Zuzana chodí k vám a supluje jedinou babičku Margaritky? Proto já k vám nemám přístup? Pokud to je pravda, tak jsi totálně bezohledný k Petře, protože Zuza Petru nenávidí a jinak to nebude! Chudák moje dcera – nemocná a nemá se jak bránit! Je mi špatně, když čtu o idylce Jiří + Zuza + Petra Paroubkovi. Ale Petra není sama, má matku a bráchu… Přestaň s ní manipulovat!“ uvedla Klárika Černá Valovičová.

A později pro web expres.cz dodala: "Z čeho byla mrtvice mé dcery? Všichni kolem se ptají na domácí násilí. Proč jsem nemohla svou dceru navštívit na JIP, když byla v ohrožení života? Odstavil si Petru od své rodiny, aby dělala jenom to, co potřebuješ! Kam až zajdeš?" Více o jejím vyjádření ZDE

Na slova tchyně ale zareagoval Paroubek, který se nad jejím vyjádřením rozlítil a označil ho za naprosto zcestné: "Mysl paní Černé je poněkud rozbouřená. Sedm let jsem ji neviděl a o mém vztahu s Petrou neví za tu dobu vůbec nic. Nepřála se s ní stýkat Petra a já jsem to plně respektoval. Pokud jde o návštěvu na JIP v průběhu Petřiny vážné nemoci (krvácení do mozku), nepřála si to Petra. Pokud bude paní Černá pokračovat v hromadění lží a pomluv, podám na ni žalobu," řekl redaktorovi Jiří Paroubek.

Je tak evidentní, že rodinné vztahy jsou ve velkém napětí, a snad jen čas dokáže obrousit nejostřejší hrany a oba manželé k sobě najdou cestu - alespoň na úrovni sousedského vztahu.

Související články

Další články