Podle Štáfka není pravdou, že by během natáčení Pevnosti Boyard něco měl s Agátou Prachařovou, a dokonce se kvůli tomu s ním měla rozejít jeho partnerka Monika Timková.

„Nic jsem s Agátou neměl. To, co se píše, není pravda. Jsou z toho jen zbytečné problémy,“ řekl redaktorovi Štáfek a pokračoval o tom, že Timková za ním stojí. „Partnerka mi věří, pochopitelně jsme to řešili, k rozchodu určitě nedošlo… Není to příjemná situace,“ odmítl Štáfek pletky s Prachařovou.

Jenže možná tomu všemu věří jen on sám. Protože jeho kamarád Prachař na vše zareagoval po svém – jako manažer Lavického v seriálu chce skončit, a to i přes skutečnost, že by se nevyhnul tučné pokutě.

Štáfek je ale přesvědčen, že všechno není tak horké. „Vím o tom. To, co se napsalo, jeho rozhodnutí moc nepomohlo. Jakub má složitou situaci a prostě nevím, co k tomu říct. Pořád se to ve štábu řeší. Takže říkat, že Jakub ze seriálu odchází, je předčasné. S Jakubem komunikujeme,“ prozradil Štáfek, který se netají tím, že celková situace není pro něj vůbec příjemná.