Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNĚ PRO EXTRA.CZ: Jakub Štáfek promluvil o kamarádství s Prachařem a o konci seriálu Vyšehrad

+ Dalších 55 fotografií
Měl řádit s kamarádovou manželkou Agátou Prachařovou (31) a teď je kvůli tomu ohrožen seriál Vyšehrad. Oblíbený manažer Julia Lavického Jakub Prachař (33) odmítl na úspěšném projektu dále spolupracovat. Důvodem jsou právě zmiňované pletky jeho manželky s hercem Jakubem Štáfkem, který se exkluzivně vyjádřil pro eXtra.cz.

Podle Štáfka není pravdou, že by během natáčení Pevnosti Boyard něco měl s Agátou Prachařovou, a dokonce se kvůli tomu s ním měla rozejít jeho partnerka Monika Timková

"Nic jsem s Agátou neměl. To, co se píše, není pravda. Jsou z toho jen zbytečné problémy," řekl redaktorovi Štáfek a pokračoval o tom, že Timková za ním stojí. "Partnerka mi věří, pochopitelně jsme to řešili, k rozchodu určitě nedošlo... Není to příjemná situace," odmítl Štáfek pletky s Prachařovou

Jenže možná tomu všemu věří jen on sám. Protože jeho kamarád Prachař na vše zareagoval po svém - jako manažer Lavického v seriálu chce skončit, a to i přes skutečnost, že by se nevyhnul tučné pokutě.

Štáfek je ale přesvědčen, že všechno není tak horké. "Vím o tom. To, co se napsalo, jeho rozhodnutí moc nepomohlo. Jakub má složitou situaci a prostě nevím, co k tomu říct. Pořád se to ve štábu řeší. Takže říkat, že Jakub ze seriálu odchází, je předčasné. S Jakubem komunikujeme," prozradil Štáfek, který se netají tím, že celková situace není pro něj vůbec příjemná.

Související články

Další články