Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Daisy Lee Horoskop

Nejnovější kauzy

Exkluzivně pro eXtra.cz: Hanka Mašlíková míří pro nová ňadra, tahle už jí nevyhovují! Známe detaily

+ Dalších 17 fotografií
Krásná moderátorka Hana Reinders Mašlíková se už brzy dočká nových pokladů. Jak se redakci eXtra.cz podařilo zjistit, během následujících dnů podstoupí bolestivý zákrok, při němž jí budou vyjmuty současné silikonové implantáty a nahradí je nové. Hvězdná moderátorka informaci eXtra.cz potvrdila.

Není to tak dlouho, kdy se ňadra Hanky objevila ve všech médiích. Její silikony daly o sobě vědět při předávání cen ankety Český slavík, že své nejlepší období už mají za sebou. Tehdy se Hanka netajila tím a nedělala ze svých silikonů nějakou vědu, že její chlouba potřebuje výměnu. „Své mají za sebou, mám je přes deset let,“ prozradila.

Teď se konečně dočkala. „Hanka by během dvou až tří týdnů měla podstoupit operaci u vyhlášeného plastického chirurga Libora Kmenta. Říkala, že je ráda, že bude mít nová ňadra. Mělo by jít o kliniku Esthé, kde zákrok podstoupí,“ řekla eXtra.cz kamarádka moderátorky.

Redakce oslovila půvabnou Hanku Reinders, zda jsou naše informace pravdivé. „Je to pravda, že svá prsa řeším. Výměna silikonů je v plánu,“ byla slova moderátorky Snídaně s Novou, která se dál o svých pokladech nechtěla bavit.

Reiders Mašlíková podstoupila úpravu hrudníku v roce 2007 za 60 tisíc korun. Teď bude cena mnohem vyšší. Své zásadní rozhodnutí odůvodnila slovy, že příroda k ní v tomto ohledu nebyla štědrá. "Příroda mě v této oblasti příliš neobdarovala, a tak jsem se rozhodla to napravit a přírodě trochu pomoct,“ tehdy vysvětlila důvod zvětšení ňader.

Tak se nechme překvapit, čím se Hanka pochlubí. Zda půjde o větší, menší nebo stejná ňadra. Jisté je jedno. Slušet jí rozhodně budou…

Mohlo by vás zajímat

Další články