Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNĚ PRO EXTRA.CZ: Divoška Nikol Trojanová promluvila o Jágrově striptérce: Veroniku znám, tančení u tyče je snadný přivýdělek

+ Další 3 fotografie
Divoška Nikol Trojanová (25) se sice stáhla z veřejného dění, ale stále je to ta kočka, která se nebojí říct svůj názor. Dokonce promluvila o největším skandálu posledních dní, kdy redakce eXtra.cz odhalila hanbatou minulost Jágrovy milenky. Budete koukat, co o striptérce Nikol prozradila.

I když Nikol Trojanová od dob VyVolených nedává často rozhovory, nemluví o svém soukromí a stáhla se do ústraní, tak pro eXtra.cz udělala výjimku a přijela k nám do redakce. Byla milá, usměvavá a otevřená všemu. Dokonce nás překvapila svým postojem ke kauze Veroniky Kopřivové, na kterou prasklo, že v minulosti se jezdila svlékat do Německa. Psali jsme ZDE.

Někdo by si myslel, že ji divoška odsoudí a bude házet do jednoho pytle s prostitutkami, ale Nikol svým názorem překvapila, dokonce nám potvrdila, že se s Veronikou zná a nikdy by do ní neřekla, jakou minulost má za sebou.

Co o Jardově striptérce od tyče řekla? A jak to má ona se svlékáním? Šla by do toho za hezkou sumičku peněz? Podívejte se na velmi upřímný rozhovor bývalé hvězdy reality show o vydělávání si peněz vlastním tělem.

Související články

Další články