Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

EXKLUZIVNĚ pro eXtra.cz: Anna Kadeřávková nám řekla pravdu o rozchodu s milovaným Johanem!

Anna promluvila o rozchodu s Johanem
Zdroj: archiv
Předchozí Další
+ Dalších 49 fotografií
Byla to pro všechny rána, když krásná Anna Kadeřávková (20) oznámila, že se svým partnerem Johanem Mádrem (23) už netvoří pár. Nikdo nečekal, že tahle dvojka si někdy řekne smutné sbohem... Anička pro eXtra.cz poskytla exkluzivní zpověď o tom, co je přesnou příčinou toho, že jim láska nevydržela...

Anička Kadeřávková sice rozchod veřejně oznámila, dál se k celé záležitosti nechtěla vyjadřovat. Pro redakce eXtra se ale rozhodla udělat výjimku.

Co vlastně stojí za vaším rozchodem? Vyprchala láska, neměli jste na sebe čas?

"Nerada bych se v tom veřejně šťourala. Ale je mi jasný, že když aspoň trošku něco nanaznačím já, o to víc se v tom budou šťourat média a všichni ostatní. Nešlo o nic z toho, jak zní otázka. Nechci tady vykládat žádný moudra, ale prostě člověk se postupem času mění, to je jasný. Když jsme spolu začínali, bylo mi čerstvých 18. Teď mi bude 21. To je spousta času a příležitostí na nový zkušenosti a určitý myšlenkový posun. Oba jsme se za tu dobu hodně naučili a posunuli se dál. Ale pomaličku, ač bok po boku, tak každý jiným směrem, až jsme zjistili, že některý věci už dneska vidíme každý jinak a neshodujeme se ve všem tak jako dřív. A když to takhle trvá delší dobu a začne se to přít čím dál tím víc, ten vztah neprospívá ani jednomu a nemá smysl v něm zůstávat. Proto jsme se rozhodli to ukončit."

Mnozí si mysleli, že vaše partnerství skončí svatbou. Nikdo třetí v tom opravdu není?

"Tyhle věci podle mě nejdou předem naplánovat. Buď to přijde a do toho stádia to samovolně dojde, a nebo ne. U nás to tak prostě nebylo. Jsme oba dost mladý, mně je 20, na svatbu, rodinu a děti, mám ještě spoustu času. Nikdo třetí v tom nebyl."

Poté, co tahle smutná zpráva oblétla český internet, se jistě vynořilo hodně utěšovatelů... Už jsi dostala zprávy s žádostí o rande? Na tvém Instagramu se strhla lavina podpory, ale muselo se tam najít i velké množství pánů, kteří vycítili, že jsi volná...

"Veškerý podpory si strašně vážím, je to milý. Nápadníků je kupodivu opravdu dost, řekla bych. Ale nikoho nehledám, jsem takhle spokojená."

Jsi vůbec jedna z nejkrásnějších hereček... Nebyla v tom třeba žárlivost?

"Se žárlivostí jsme se nepotýkali. Jsme oba hodně tolerantní a dávali jsme si vzájemnou svobodu, která ve vztahu podle mě musí být. Takže jestli jsme v něčem byli ukázkový pár, tak rozhodně v tomhle!"

Bydlíte s Johanem ještě spolu, nebo už jste od sebe odstěhovaní?

" Jeden z nás se musel přestěhovat. Vyhodnotili jsme situaci a nakonec jsem ze společného bydlení odešla já, bylo to tak pro oba nejlepší. Takže už celkem dlouho spolu nebydlíme."

Obecně se ví, že máš zákeřnou boreliózu a rozchody bolí... Nemůže se to dotknout nějak tvého stavu? Jak to s tebou vůbec po této stránce aktuálně vypadá?

"Borelióza se mi rozjela právě kvůli stresovému období skoro rok zpět (kvůli něčemu jinému). Takže takovýhle stresový vypětí mi vůbec neprospívá. Ale nedá se nic dělat, člověk se s tím musí poprat. Jak jsem psala, už je to nějakou dobu, rozchod není úplně čerstvý, jen jsme to tajili. Takže tím nejmíň příjemným jsem si mohla projít v poklidu a všechno si postupně zpracovat. Teď už je mi fajn, cítím se dobře."

Co tě teď vůbec čeká po pracovní stránce?

"Dotočila jsem pohádku Kouzelník Žito s Českou televizí, která poběží na Štědrý večer. Tam jsem si zahrála princeznu, takže i když to byla dřina, je to splněný sen. Teď mám před sebou přes léto pár krásných reklamních kampaní se značkami jako Coca-Cola, L’Oréal a tak.. Na to se těším, je to pro mě oproti natáčení fakt oddych. A od září pak zase točím, ale co to bude, to je zatím tajné."

Mnozí by tě rádi viděli zpět v Ulici... Je šance, že se lidé a fanoušci, kteří si tvou postavu Roziny zamilovali, dočkají?

"V Ulici platí ohledně postav jedno pravidlo: Kdo nezemře, může se vrátit. Kdykoliv. Tak uvidíme."

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy