Sama krásná Nikol nám přiznala, že se v jejím životě udály takové situace, které ji dostaly na kolena. Ale ona s tím bojuje a podle svých slov se nenechá tím semlít. Bere to jako velkou výzvu. Největší změna teda asi nastala především podle všeho v jejím milostném životě.

„Moje sousedka Nina přišla minulé pondělí domů s tím modelem Danielem Vojtěchem, přítelem od Nikol. Byl u ní dva dny, muzika hrála na celý dům a celkově byli slyšet na celý barák. Velice si to užívali. Odcházel až ve středu ráno. On je jako mistr světa a myslí si, že mu všechno projde. Ta slečna Nina si tam ale domů tahá někoho často,“ napsal nám soused náruživé Niny, která si manekýna měla přivést domů.

Samozřejmě jsme hned oslovili sympatickou Nikol, ta ale vše popírá. Daniela se zastává, prý spolu stále bydlí, tak ví, že nikde noci netráví. „Daniel posledních pár týdnů nikde neponocoval. Bydlíme spolu, takže bych o tom věděla. Asi to bude nějaký výmysl, protože Daniela nemají někteří lidé rádi,“ napsala nám Trojanová, která popřela i rozchod.

„Prozatím jsme se nerozešli, ale zaskočili jste mě,“ dodala Nikol. Možná teď bude mít její snoubenec doma co vysvětlovat. Přeci jen to není příjemná záležitost a zostuzení Nikol nenechá jen tak.

Na náš dotaz náruživá Nina vůbec nezareagovala. Celou situaci budeme nadále sledovat. Ale na Nikol je poznat, že je to pro ni opravdu těžké období. Jestli je celá ta situace pravdivá, tak si to vážně nezasloužila. I když rozchod nepotvrdila, tak podle jejího Instagramu, kam v minulosti dávala spousty fotek s modelem, už spolu nejsou. Více než měsíc tam nic s Danem nedala. Že by to byla náhoda?