Po Michaele Muzikářové (12) už policie pátrá více než 2 týdny a zatím se toho ví hodně málo. Nyní se objevila první stopa a podle policistů dívka s někým nasedla do auta. Jestli to byl kamarád, nebo únosce, zatím není jasné. Zdá se, že toho člověka ale znala. Nebo mu věřila.

Na povrch ale vyplouvají další šokující informace. Na internetu vzniklo několik skupin, kde lidé hledají zmizelou Míšu. Redakce eXtra.cz na jedné z nich objevila velmi závažnou informaci. Rozhodli jsme se informaci zveřejnit.

Ve skupině na internetu se tvrdí, že jeden z partnerů Míšiny matky (redakce eXtra.cz jméno zná, ale rozhodla se ho nepublikovat) se na internetu vydával za 12–13letého chlapce a psal si s Míšou. Dokonce prý navrhoval, aby se viděli, a sliboval jí, že pro ni přijede jeho strýc. O celé konverzaci na Facebooku prý věděl jeden ze spolužáků Míši, která se mu s tím svěřila.

Informaci jsme se pokoušeli ověřit u rodiny, ale bez úspěchu. Zároveň jsme oslovili kriminalisty, abychom zjistili, zda s touto variantou vyšetřovací skupina pracuje.

„K informacím a spekulacím, které se objevují na facebookových skupinách, se vyjadřovat nebudu. Ale kriminalisté vyhodnocují všechny poznatky, které jim veřejnost sdělí,“ uvedla pro onetv.cz Veronika Hyšplerová.