Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNĚ: Přítel její mámy se na Facebooku VYDÁVAL ZA DÍTĚ A PSAL SI S MÍŠOU! Lákal ji ven?

Co se v ulici Na Vlnovce stalo?
Zdroj: extra.cz, PČR
+ Dalších 12 fotografií
Policie už více než 2 týdny pátrá po zmizelé Michaele Patricii Muzikářové (12), která odešla 11. ledna do školy a jakoby se po ní slehla zem. Policie vyslýchala známé i blízké dívky, ale zatím bez úspěchu. Získali jsme velmi závažnou informaci, kterou jsme se rozhodli zveřejnit.

Po Michaele Muzikářové (12) už policie pátrá více než 2 týdny a zatím se toho ví hodně málo. Nyní se objevila první stopa a podle policistů dívka s někým nasedla do auta. Jestli to byl kamarád, nebo únosce, zatím není jasné. Zdá se, že toho člověka ale znala. Nebo mu věřila.

Na povrch ale vyplouvají další šokující informace. Na internetu vzniklo několik skupin, kde lidé hledají zmizelou Míšu. Redakce eXtra.cz na jedné z nich objevila velmi závažnou informaci. Rozhodli jsme se informaci zveřejnit.

Ve skupině na internetu se tvrdí, že jeden z partnerů Míšiny matky (redakce eXtra.cz jméno zná, ale rozhodla se ho nepublikovat) se na internetu vydával za 12–13letého chlapce a psal si s Míšou. Dokonce prý navrhoval, aby se viděli, a sliboval jí, že pro ni přijede jeho strýc. O celé konverzaci na Facebooku prý věděl jeden ze spolužáků Míši, která se mu s tím svěřila.

Informaci jsme se pokoušeli ověřit u rodiny, ale bez úspěchu. Zároveň jsme oslovili kriminalisty, abychom zjistili, zda s touto variantou vyšetřovací skupina pracuje.

„K informacím a spekulacím, které se objevují na facebookových skupinách, se vyjadřovat nebudu. Ale kriminalisté vyhodnocují všechny poznatky, které jim veřejnost sdělí,“ uvedla pro onetv.cz Veronika Hyšplerová.

Související články

Další články