Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNĚ: Před klíčovým zápasem v Jablonci pařil v klubu s rappery! Sparťan Lukáš Vácha prožil divoký večer!

V neděli večer hrála Sparta zcela klíčové utkání v Jablonci. Nakonec prohrála 1:3 a na titul může v podstatě zapomenout. K utkání byl nominovaný také Lukáš Vácha. Ten v pátek večer vyrazil na divoký mejdan do klubu Uhelna. Lukáš Vácha v pondělí pro eXtra.cz uvedl, že na koncertu alkohol nepil a do rána se rozhodně nezdržel. Co k celé situaci říká vedení Sparty?

Když Plzeň ztratila body ve Zlíně, svitla pro Sparťany naděje, že by se mohli rivalovi hodně přiblížit. Chtělo to jen v neděli večer vyhrát v Jablonci. To se nepovedlo. Sparta prohrála na severu Čech 1:3.

K utkání byl nominovaný také Lukáš Vácha. Jedna z největších hvězd Sparty začala zápas na lavičce náhradníků do zápasu nakonec nezasáhla. A je to asi dobře. Lukáš měl v nohách náročný koncert.

V pátek večer se v pražském klubu Uhelna konal koncert rapperů Oriona a Jamese Colea. Na rozjetou párty dorazil také Lukáš Vácha. Podle informací lidí, kteří v klubu byli, se zdržel hodně dlouho a večírek si pořádně užil. „Byl tam rozhodně přes půlnoc,“ uvedl pro eXtra.cz jeden z návštěvníků pár­ty.

Moc se nám nezdálo, že by člen širšího reprezentačního kádru a klíčová opora Sparty měl za sebou divokou noc. A tak jsme Váchovi zavolali a požádali ho o vyjádření.

„Ano, na koncertu jsem byl. Ale rozhodně ne až do rána. A rozhodně jsem tam nepil alkohol,“ uvedl pro eXtra.cz Vácha.

Kontaktovali jsme také mluvčího Sparty Ondřeje Kasíka. „O té situaci víme od sobotního dopoledne. S Lukášem Váchou jsme mluvili a nemáme informace, že by konzumoval alkohol,“ uvedl pro eXtra.cz Kasík.

BYLI JSTE V KLUBU UHELNA? MÁTE ZAJÍMAVÉ FOTKY NEBO VIDEO? OZVĚTE SE NA ADRESU REDAKCE@EXTRA.CZ

Související články

Další články