Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNĚ: Pornoherečka a playmate Angel Wicky nezahálí! Z nových fotek pro Playboy půjdete do kolen!

Zdroj: archiv Angel Wicky
+ Dalších 6 fotografií
Angel Wicky maká ostošest, aby svoje fanoušky patřičně uspokojila. Neustálé natáčení, focení a účast na akcích často způsobí, že je v jednom kole! Tvrdá dřina se ale určitě vyplatí! Svým fanouškům teď udělala radost novými titulními fotkami pro Playboy. Podařilo se jí něco, o čem jiné playmate jenom sní. Nafotila titulky pro tři Playboy edice najednou!

Jako playmate si Wicky drží velmi osobitý styl. V době, kdy se vyhublé holky z Instagramu stávají playmate, jsou tyhle křivky určitě něco, co oceníme. Kde jsou ty časy, kdy nám na záchodech visely plakáty dobře vyvinutých rajcovních kočiček? Díky bohu za holky, jako je Angel Wicky, které si stále drží úroveň.

Angel nafotila set fotek, tři pro Playboy edice Chorvatsko, Venezuela a Česko. Chorvatsko nyní publikovalo sladce nevinnou verzi fotek, kterou se můžete pokochat v galerii. Jestli je toto nevinná verze, nejsme si jisti tou sexy dominou, která má následovat Ano, těšte se, bude pokračování!

Focení probíhalo v Brně s týmem slovenského Playboye a byla to pořádná fuška. Fotilo se dva dny, od časného rána do noci. I přes to si to však všichni užili. No ještě aby ne, rozhodně se bylo na co koukat. "Byla to úplně boží a kreativní atmosféra a maximálně jsem si to užila. Jsou to nejvíc sexy a rajcovní fotky mé dosavadní kariéry. A to teprve vidíte jen tu sladkou část."

Související články

Další články