Jak jsme již dříve informovali, Tomáš Plekanec úplně původně plánoval oba sviště nechat vyrůstat u jejich maminky. Aspoň tak zněla prvotní dohoda, kterou dle něj měla nakonec zpěvačka porušit, když se rozhodla začít bojovat o rozvod v Kanadě.

Chce střídavku

Pak však bývalý český reprezentant trochu poupravil názor.

„Tomáš se na základě všeho, co proběhlo a probíhá, rozmyslel a bude žádat, aby měli Matyáše a Adama ve střídavé péči. Původně nebyl proti tomu, aby žili výhradně u matky. Kdyby měl jistotu, že Lucie nebude dělat obstrukce a dostane je, kdy si řekne, asi by nebyl problém. Ale z její strany už došlo k několika překvapivým věcem oproti původním dohodám a Tom taky už cítí jisté náznaky toho, že problémy budou,“ prozradil našemu redaktoru jíž dříve zdroj blízký úspěšnému sportovci.

Že by však nyní zase otočil o 180 stupňů a chtěl nakonec Matyáše a Adama pouze pro sebe?

Vyjádření advokátky

Získali jsme oficiální vyjádření jeho právní zástupkyně, které posvětil sám útočník Montreal Canadiens. Ta se ke spekulacím vyjádřila jednoznačně.

„Neprovedla jsem v zastoupení p. Tomáše Plekance změnu původního návrhu na úpravu poměrů k nezletilým dětem po dobu po rozvodu manželství, ani jsme tak radikální změnu původního návrhu nekonzultovali,“ uvedla pro eXtra.cz Mgr. Lenka Radoňová, jež je se slavným klientem několikrát denně v kontaktu a také vše konzultuje s Plekancovými kanadskými právníky.

Promluvil kamarád

Zdroj z Kanady, který má k Tomášovi blízko, to potvrdil a rozšířil. „Tomáš nikdy o výhradní péči neuvažoval. Je to nesmysl. Ví, že kluci mají mámu rádi a protože není žádná alkoholička nebo feťačka, nikdy by jim výchovu od ní neupíral. Samozřejmě mu jde ale o co nejširší možný kontakt s oběma kluky. Proto žádá o střídavou péči,“ uvedl Plekancův kamarád.

Lucie Vondráčková (38) si tak může oddechnout. Vypadá to totiž, že ji vážně o děti nikdo připravit nechce.