Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy The Voice Ewa Farna Agáta Prachařová porod Meghan Markle

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNĚ: Plekanec o svých dětech, které má chtít jen pro sebe: Tohle všem vzkazuje!

+ Dalších 20 fotografií
Rozvodová bitva mezi Lucií Vondráčkovou (35) a Tomášem Plekancem (38) zuří dál! Naposledy se médii nesla zpráva, že hokejista chce prý manželku potrestat tím, že bude žádat o svěření obou synů do své výhradní péče. Redakce eXtra.cz však získala oficiální vyjádření posvěcené samotným Plekym, které všechny spekulace naprosto vyjasňuje.

Jak jsme již dříve informovali, Tomáš Plekanec úplně původně plánoval oba sviště nechat vyrůstat u jejich maminky. Aspoň tak zněla prvotní dohoda, kterou dle něj měla nakonec zpěvačka porušit, když se rozhodla začít bojovat o rozvod v Kanadě.

Chce střídavku

Pak však bývalý český reprezentant trochu poupravil názor.

„Tomáš se na základě všeho, co proběhlo a probíhá, rozmyslel a bude žádat, aby měli Matyáše a Adama ve střídavé péči. Původně nebyl proti tomu, aby žili výhradně u matky. Kdyby měl jistotu, že Lucie nebude dělat obstrukce a dostane je, kdy si řekne, asi by nebyl problém. Ale z její strany už došlo k několika překvapivým věcem oproti původním dohodám a Tom taky už cítí jisté náznaky toho, že problémy budou,“ prozradil našemu redaktoru jíž dříve zdroj blízký úspěšnému sportovci.

Že by však nyní zase otočil o 180 stupňů a chtěl nakonec Matyáše a Adama pouze pro sebe?

Vyjádření advokátky

Získali jsme oficiální vyjádření jeho právní zástupkyně, které posvětil sám útočník Montreal Canadiens. Ta se ke spekulacím vyjádřila jednoznačně.

„Neprovedla jsem v zastoupení p. Tomáše Plekance změnu původního návrhu na úpravu poměrů k nezletilým dětem po dobu po rozvodu manželství, ani jsme tak radikální změnu původního návrhu nekonzultovali,“ uvedla pro eXtra.cz Mgr. Lenka Radoňová, jež je se slavným klientem několikrát denně v kontaktu a také vše konzultuje s Plekancovými kanadskými právníky.

Promluvil kamarád

Zdroj z Kanady, který má k Tomášovi blízko, to potvrdil a rozšířil. „Tomáš nikdy o výhradní péči neuvažoval. Je to nesmysl. Ví, že kluci mají mámu rádi a protože není žádná alkoholička nebo feťačka, nikdy by jim výchovu od ní neupíral. Samozřejmě mu jde ale o co nejširší možný kontakt s oběma kluky. Proto žádá o střídavou péči,“ uvedl Plekancův kamarád.

Lucie Vondráčková (38) si tak může oddechnout. Vypadá to totiž, že ji vážně o děti nikdo připravit nechce.

Mohlo by vás zajímat

Další články