Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Exkluzivně: Plekanec koupil nový BYT PRO SYNY ZA MILIONY!

+ Dalších 15 fotografií
NOVÉ BYDLENÍ
Matyáš (7) a Adam (3) Plekancovi už si i přes protesty matky Lucie Vondráčkové (38) pomalu balí kufry kvůli odjezdu z Kanady, zatím ale ještě nevědí, že je v Česku čeká velké překvapení: táta Tomáš Plekanec podle našich informací koupil luxusní byt v pražských Dejvicích, kde by mohli s ním a Lucií Šafářovou (32) bydlet!

Byt se nachází v horní části pražských Dejvic v nejvyšším patře zrekonstruovaného domu. V lednu jej sice dle katastru nemovitostí pořídila Lucie Šafářová, podle našich zpráv má ale víc co do činění se samotným Tomášem Plekancem.

„Jde o rozlehlý byt 5+kk. Má tu výhodu, že je z něj kousek do britské školy, kterou tu kluci budou na základě domluvy obou rodičů navštěvovat, a táta to má z Dejvic zase blízko na Kladno,“ dozvěděli jsme se z důvěryhodného zdroje.

Střídavá péče

A i kdyby tedy žili v bytě ve čtyřech, vzhledem k dispozicím by měl každý dostatek prostoru pro sebe.

Plekanec navíc vlastní byt na Kavčích horách s obrovskou zahradou se současnou hodnotou přesahující 30 milionů korun. Ten chtěl původně věnovat manželce nad rámec dohodnuté předmanželské smlouvy, tahle možnost ale padla, když se rozvod zkusila přesunout do Kanady. Náš zdroj tvrdí, že hokejista ale byt poskytne manželce do doby, než oba synové opustí rodičovská křídla.

Tohle všechno jasně naznačuje, že Tomáš bude zjevně usilovat o střídavou péči. S tím ale Lucie Vondráčková (38) zásadně nesouhlasí a nyní se ještě navíc snaží v Kanadě znemožnit rozsudek o brzkém odletu chlapců do ČR tím, že soud žádá o odklad výkonu rozhodnutí. Odlet chce zakázat do doby, než skončí odvolací řízení nejvyššího kanadského soudu. O tom padne rozhodnutí příští týden.

Mohlo by vás zajímat

Další články