Petra Paroubková byla zvyklá na život v luxusu. Jiří Paroubek redakci eXtra.cz do detailu popsal, jak ji hýčkal a jak se měla špičkově – psali jsme ZDE.

Jenže nyní je pár na ostří nože. Chystá se rozvod. Petra vypráví o tom, jak ji Jirka doma dusil. A že žili ve třech, protože Jirkovi se do života pořád pletla bývalá žena Zuzana. „To, že s námi bude Zuzana trávit čas, jezdit s námi na dovolené a podobně, bylo manželovo rozhodnutí. Měl k tomu nějaké své důvody, které jsou ale velmi osobní a nechci o nich mluvit. Snažila jsem se mu vyjít vstříc a souhlasila jsem,“ vyprávěla o trojce v rozhovoru pro Blesk.

Ale pojďme se vrátit k narozeninám. Petra Kováčová se narodila 30. srpna v Nitře. Živila se jako tlumočnice, až podlehla sexy mozku a bláznivě se zamilovala. Co jí sexy mozek vzkazuje dnes? Paroubkovi jsme zavolali a zeptali se ho na to, zda má pro Petru dáreček.

„Respektuji ji jako matku své dcery. Pošlu jí blahopřání,“ suše odvětil Jiří. Tak vidíte, sice to nebude luxusní dárek, ale RESPEKT je prostě RESPEKT! A každá matka je ráda, když ji muži respektují!