Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Panické stavy, antidepresiva a strach z lidí! FattyPillow jinak, než ho všichni znáte!

Stres, hodiny streamování, nezdravá strava. To si u Fattyho vybralo
svou daň.
Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie
Fatty je známý vtipálek a komik. Jen málokdo ale tuší, co to vše obnáší a co se skrývá za kamerou. Antidepresiva, strach z lidí a spousta zdravotních problémů.

FattyPillow, vlastním jménem Karel, je populární český internetový bavič. Stovky tisíc odběratelů a sláva, o které se mu před pár lety ani nezdálo! Jenže sláva si umí vybrat krutou daň. Fatty bavil své fanoušky hlavně osobitým humorem a matláním jídla na obličej… Ale jeho duše trpěla.

FattyPillow u počítače trávil denně až 12 hodin, a to se krutě podepsalo na jeho psychickém stavu. „Při běžném nákupu v supermarketu se mi z minuty na minutu zvedl tlak na hrudi a brnělo mi celé tělo,“ popsal pro eXtra.cz nepříjemné problémy.

Věčně vysmátý Fatty se natolik vylekal svého zdravotního stavu, že okamžitě vyhledal odbornou pomoc. Doktoři po kompletním vyšetření tvrdili, že Fatty je zdravý a nic mu není. Vyčerpaný Fatty se ale nenechal odbýt a vyhledal psychiatra, který mu předepsal antidepresiva. Diagnóza říkala, že má panickou poruchu.

Antidepresiva, která mu byla předepsána, Fatty ale odmítal brát, jelikož měl strach, aby se nějak nepoškodil jeho fyzický stav. Rozhodl se změnit psychiatra, ale nikam to nevedlo. Nová antidepresiva a nežádoucí vedlejší účinky vedly k naprostému distancování se od lidí, a Fatty se na dobu dvou měsíců úplně odstřihl od společnosti. Nezvládal návštěvy u sebe doma a dokonce nebyl schopný ani vyvenčit svého psa!

FattyPillow se rozhodl vzít své zdraví do vlastních rukou a poprat se s tím, jak nejlépe umí. Přestěhoval se s přítelkyní Sárou do Prahy, tím pádem změnil prostředí a také našel konečně psychiatra, který mu pomohl. Předepsal mu antidepresiva, která mají jediný negativní vedlejší účinek – Fatty je ospalý a potřebuje více odpočívat. Poté, co zvolnil tempo se cítí mnohem lépe a jeho psychické problémy se pomalu vytrácí.

Související články

Další články