Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Exkluzivně: Ornellu už nebaví sedět doma a chce studovat vysokou. Víme, kam se hlásí a z čeho dnes dělá přijímačky!

Pokud Ornella udělá přijímačky, bude studentkou Univerzity Karlovy.
Zdroj: facebook.com

Konec matky Quentina a partnerky v domácnosti! Ornella Štiková (21) se rozhodla, že nebude sedět doma jako pecka a chodit s Josefem Koktou po obídkách a sama po večírcích, ale udělá něco pro svou seberealizaci.

Blonďatá dračice z klanu Štika si dneska vyrazila na písemné přijímačky, a to rovnou na naši nejlepší univerzitu! Na „Karlovce“ se právě potí u písemného testu, kde se ukáže, zda bude za pár měsíců hodna studovat tamní fakultu humanitních studií.

Vybrala si obor Studium humanitní vzdělanosti a test psala z angličtiny, což by mělo navazovat na její středoškolská léta, kdy chodila na International School of Prague, kde výuka probíhala právě v angličtině. S jejím testem by tedy neměl být problém, ač bude součástí přijímaček i překlad odborného textu.

Nejspíš pak bude docházet na kombinované studium, protože to denní by s dítětem těžko zvládala. A my nejsme zlí, takže jí přejeme, aby v případě, že se na Karlovku dostane, nebyla imatrikulace její poslední slavnostní akce.

Související články

Další články