Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Exkluzivně: Nová dvojice v Televizních novinách, úřadovat budou Petruchová a Čermák

Martin Čermák a Veronika Petruchová
Zdroj: Profimedia.cz; koláž eXtra.cz
+ Další fotografie
ŠKATULATA

Mezi moderátory a moderátorkami televize není prestižnější pozice než stát se kolegou či kolegyní Lucie Borhyové (43) a Reye Korantenga (47). Toto privilegium přitom už brzy dostanou dvě tváře. Redakce eXtra.cz exkluzivně získala jejich jména i potvrzení, že do nejsledovanější zpravodajské relace se nevrací Renata Czadernová (36).

Nové tváře: Martin Čermák a Veronika Petruchová

Novou přísně utajovanou dvojicí je dlouholetý novácký sporťák a moderátor TN Live Martin Čermák (30) a Veronika Petruchová (26), která ve společnosti pracuje už přes šest let, až v roce 2019 se jí ale podařilo vyhrát konkurs na Polední a Odpolední zprávy.

Dlouhou dobu byla považovaná za nejhezčí z moderátorek a reportérek televize vůbec.

Redakce eXtra.cz jí dokonce před řadou let prorokovala zářnou budoucnost. A jak se ukazuje, vůbec se nemýlila.

„Poprvé spolu budou vysílat o prvním prosincovém víkendu, už společně poctivě trénují,“ řekly eXtra.cz spolehlivé zdroje ze zpravodajství TV Nova.

Náhrada

Mladá sympatická moderátorská dvojice má být náhradou za Renátu Czadernovou, respektive za její náhradnici Ivetu Vítovou a vyhozeného Petra Suchoně. Ten už v den, kdy dostal padáka, dostal lano od konkurenční Primy.

Na to, jak se na prestižnější post těší, jsme se zeptali i samotného Čermáka, ale ten nás přehodil na tiskové oddělení televize.

Tajnosti

Ke spekulacím se nemůžu vyjadřovat, kontaktujte prosím tiskové oddělení,“ napsal nám.

PR tým Novy zatím na otázku nereagoval, ale podle našich zdrojů se už diváci skutečně mohou těšit na docela zásadní obměnu dosavadního týmu.

Související články

Další články