Portál eXtra.cz v pondělí zveřejnil fotky Jágrovy přítelkyně Veroniky Kopřivové, která si od podzimu 2014 přivydělávala peníze v Německu v pánském klubu u tyče. Jelikož zjistila, že jako modelka se asi moc neuživí.

Samotný Jarda Jágr (44) ale tvrdí, že o všem věděl. A dokonce i mama Džegr tvrdí, že by tancovala také, kdyby na to měla postavu.

Ale co na to říká hokejová rodina? Fanoušci se doslova rozdělili na dva tábory a každý má svou vlastní pravdu. Jedna skupina fanoušků stojí za mladou kadeřnicí z Teplic a snaží se ostatním namluvit, že přece svlékat se za peníze je naprosto normální a běžná práce.

Dokonce i starší ročníky se přiklání k Verunce a říkají, že určitě by se měl stydět někdo jiný a ne ona. Vždyť si Verunka jen vydělávala, jak mohla. Dokonce jsou podle nich krásný pár a bulvár lže. My si ale myslíme, že fotky zaručeně nelžou.

Nám to spíše přijde, že to jsou jen slova útěchy pro Jaromíra Jágra. Kdyby ji momentálně Jarda neměl pod ochranou svých křídel a byla by to jen kadeřnice Verunka, která se mihla v soutěži krásy, asi by ji byl český národ roznesl na kusy.

Druhá část hokejové rodiny je o něco ostřejší a tvrdí, že jí jde jen a pouze o jeho peníze. Podle nich je to lehká holka a upozorňují Jardu, ať si na ni dá pozor. Za milou tvářičkou se údajně schovává hodně zlobivá holka!

Množství fanoušků mu vzkazuje, že má na lepší holku, která nemá ve 24 letech za sebou takhle černou minulost. Podle vzdáleného zdroje má Veroniku znát celá Praha.

Česká hokejová legenda Jaromír Jágr se tím momentálně baví a Verunku chrání za každou cenu. To, že o tancování věděl, je jasné, ale věděl Jágr i další pikantnosti z minulosti milované Verunky?

SLEDUJTE EXTRA.CZ, JIŽ BRZY PŘINESEME DALŠÍ ŠOKUJÍCÍ PODROBNOSTI!

Pokud máte pocit, že jsme na něco zapomněli, ozvěte se nám na redakce@extra.cz.