Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNĚ NA EXTRA.CZ: Jardo, rychle se jí zbav, volá půlka hokejové rodiny! Další fanoušci ale prosí, aby Veronika dostala ještě šanci!

Veronika údajně Jágrovi o své minulosti řekla všechno, tak uvidíme,
jestli Jardu přece jen nezaskočíme!
+ Dalších 17 fotografií
Celá kauza svlečené přítelkyně Jardy Jágra Veroniky rozdělila hokejovou rodinu na dva tábory! Jedna skupina fanoušků zuří a vzkazuje Jágrovi, ať si konečně najde holku, která mu nebude dělat ostudu. Druhá skupina fanoušků s růžovými brýlemi zase Verunku hájí a tvrdí, že Jarda má právo na štěstí a chudák Verunka si chtěla pouze přivydělat. A jak to vidíte vy? Napište nám svůj názor do komentářů.

Portál eXtra.cz v pondělí zveřejnil fotky Jágrovy přítelkyně Veroniky Kopřivové, která si od podzimu 2014 přivydělávala peníze v Německu v pánském klubu u tyče. Jelikož zjistila, že jako modelka se asi moc neuživí.

Samotný Jarda Jágr (44) ale tvrdí, že o všem věděl. A dokonce i mama Džegr tvrdí, že by tancovala také, kdyby na to měla postavu.

Ale co na to říká hokejová rodina? Fanoušci se doslova rozdělili na dva tábory a každý má svou vlastní pravdu. Jedna skupina fanoušků stojí za mladou kadeřnicí z Teplic a snaží se ostatním namluvit, že přece svlékat se za peníze je naprosto normální a běžná práce.

Dokonce i starší ročníky se přiklání k Verunce a říkají, že určitě by se měl stydět někdo jiný a ne ona. Vždyť si Verunka jen vydělávala, jak mohla. Dokonce jsou podle nich krásný pár a bulvár lže. My si ale myslíme, že fotky zaručeně nelžou.

Nám to spíše přijde, že to jsou jen slova útěchy pro Jaromíra Jágra. Kdyby ji momentálně Jarda neměl pod ochranou svých křídel a byla by to jen kadeřnice Verunka, která se mihla v soutěži krásy, asi by ji byl český národ roznesl na kusy.

Druhá část hokejové rodiny je o něco ostřejší a tvrdí, že jí jde jen a pouze o jeho peníze. Podle nich je to lehká holka a upozorňují Jardu, ať si na ni dá pozor. Za milou tvářičkou se údajně schovává hodně zlobivá holka!

Množství fanoušků mu vzkazuje, že má na lepší holku, která nemá ve 24 letech za sebou takhle černou minulost. Podle vzdáleného zdroje má Veroniku znát celá Praha.

Česká hokejová legenda Jaromír Jágr se tím momentálně baví a Verunku chrání za každou cenu. To, že o tancování věděl, je jasné, ale věděl Jágr i další pikantnosti z minulosti milované Verunky?

SLEDUJTE EXTRA.CZ, JIŽ BRZY PŘINESEME DALŠÍ ŠOKUJÍCÍ PODROBNOSTI!

Pokud máte pocit, že jsme na něco zapomněli, ozvěte se nám na redakce@extra.cz.

Mohlo by vás zajímat

Další články