Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNĚ: Miss Bezděková otevřeně pro eXtra.cz promluvila o rozchodu a vztahu s Mužem roku! Jak to všechno vlastně je?

Andrea s Mírou jsou prý jen kamarádi.
Zdroj: archiv, muž roku
+ Další 3 fotografie
A pravda je venku. Andrea Bezděková odhodila stud a promluvila o tom, jak to má s Miroslavem Dubovickým, letošním finalistou Muže roku. Chodí spolu, nebo jak to vlastně doopravdy mají?

„Původně jsem rozchod vůbec nechtěla medializovat. Jenže pak se do toho začalo šťourat, hlavně díky Mírovi, který v tom rozhodně žádnou roli nehraje,“ uvedla Andrea fakt, že za ukončením vztahu s jejím předchozím přítelem letošní finalista Muže roku není.

V poslední době se hodně mluvilo o tom, že Andrea udržuje s Miroslavem i fyzický kontakt, což ale letošní Česká Miss razantně popřela. „Rozhodně jsme se nelíbali, ani nedošlo na žádné erotické hrátky, navíc ani není žádný důkaz, žádná fotografie,“ snažila se Bezděková uvést všechny spekulace na pravou míru.

„Vše mezi námi se odehrálo na soustředění s finalisty Muže roku. Jeli jsme spolu na lodičce, ale nebylo to o tom, že bychom chtěli, ale jednoduše jsme jeden druhému byli přiděleni. Našich společných fotek bylo hodně a to dopomohlo si vytvořit spekulaci, že spolu něco máme,” pokračovala Andrea v rozhovoru. „Všechno to byla legrace a bylo to hrozně těžký.“

„Pak samozřejmě vše bylo medializováno, což je nepříjemné, když bojujete se svým vztahem. Přítel si otevře internet a první, co vidí, je to, že mám někoho jiného a ještě finalistu Muže roku. To samozřejmě číst nechce. Nedokážu si představit, že bych měl být v jeho kůži, já bych to asi neustála,“ dodala Bezděková.

Tak uvidíme, jak se bude k Dubovickému chovat na finále Muže roku, kde startuje v porotě. Jestli to bude mezi nimi jiskřit, určitě budeme sledovat a informovat vás, protože redakce eXtra.cz na takové akci samozřejmě chybět nebude.

Související články

Další články