Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNĚ: Mike je venku, hra skončila! Byl vůbec ve vazbě? Máme nové informace!

Zdroj: extra.cz
+ Další 3 fotografie
Minulý týden internetové nadšence vyděsila zpráva, že Mike Pán byl zadržen policií a poslán do cely předběžného zadržení. Někteří začali slavit, jiní propukli v pláč. Jak to ale vypadá, nejspíše jde zase o jakousi kampaň na Mikův byznys, nikoliv skutečnost. Redakce eXtra.cz totiž dnes s Mikem mluvila. Z cely se zázrakem dostal najednou během pěti minut.

Pár dnů se po něm slehla zem a jeho tým ze společnosti, která řeší za lidi přestupky, se začal dušovat, že Mike není na svobodě. Měl totiž havarovat a být obviněn ze spáchání dvou trestných činů. Jenže jak policie, tak i záchranná služba prošetřování jeho osoby vyloučily.

Redakce se dnes s Mikem spojila, jak to s ním tedy ve skutečnosti je. Nejprve jeho telefon obsloužila asistentka s tím, že internetový provokatér není na svobodě, za pár minut se ozval sám Mike, že byl právě propuštěn Pokusili jsme se dostat Mika k telefonu lstí a slíbili jsme mu dokumenty od policie ČR. Světe, div se, za pět minut jsme ho měli na telefonu, i když už několik dní tvrdí, že je zavřený.

"Teď mě pustili. My zítra zveřejníme tuhle naši kampaň, pak se můžeme sejít," řekl redakci eXtra.cz Mike, který se netajil tím, že jeho tým připravuje odhalení veliké kampaně. A právě kvůli této kampani vznikla celá show.

Spekulovat o tom, zda byl zadržen či nebyl, na to si musí udělat každý obrázek sám. Třeba se opravdu dokázal dostat zázrakem během pěti minut z basy...

Počkejme si tedy, co Mike odhalí A také sdělí, pro koho tuto kampaň rozjel...

Související články

Další články