Pár dnů se po něm slehla zem a jeho tým ze společnosti, která řeší za lidi přestupky, se začal dušovat, že Mike není na svobodě. Měl totiž havarovat a být obviněn ze spáchání dvou trestných činů. Jenže jak policie, tak i záchranná služba prošetřování jeho osoby vyloučily.

Redakce se dnes s Mikem spojila, jak to s ním tedy ve skutečnosti je. Nejprve jeho telefon obsloužila asistentka s tím, že internetový provokatér není na svobodě, za pár minut se ozval sám Mike, že byl právě propuštěn. Pokusili jsme se dostat Mika k telefonu lstí a slíbili jsme mu dokumenty od policie ČR. Světe, div se, za pět minut jsme ho měli na telefonu, i když už několik dní tvrdí, že je zavřený.

„Teď mě pustili. My zítra zveřejníme tuhle naši kampaň, pak se můžeme sejít,“ řekl redakci eXtra.cz Mike, který se netajil tím, že jeho tým připravuje odhalení veliké kampaně. A právě kvůli této kampani vznikla celá show.

Spekulovat o tom, zda byl zadržen či nebyl, na to si musí udělat každý obrázek sám. Třeba se opravdu dokázal dostat zázrakem během pěti minut z basy…

Počkejme si tedy, co Mike odhalí. A také sdělí, pro koho tuto kampaň rozjel…