Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Exkluzivně: Máme unikátní záběry ze zkoušek nového Draculy! Legendární show zjevně mění text i postavy!

Unikátní záběry ze zkoušek nového Draculy nejsou žádnou skrytou reklamou. Naopak jsou reklamou podle nás trochu nevyžádnou, ale museli jsme se podělit.
Zdroj: archiv
Kdepak Jesus Christ Superstar, ale Dracula je rekordním českým muzikálem, který vidělo jeden a čtvrt milionu diváků. Zítra se po dvaceti letech od premiéry opět, už potřetí, vrací. Pro skalní fans máme ne příliš kvalitní, ale zato autentické video a pár fotek z posledních příprav.

Slavný muzikál v roce 1995 nastartoval kariéru Daniela Hůlky, který původně jen alternoval svého jmenovce Landu (46), aby se za pár týdnů stal jasnou jedničkou, zatímco Žito vyklidil pole.

1,2 milionu diváků během tří let je rekord, ke kterému pomohl prostor kongresového centra, kde už by dnes podobná produkce zřejmě ufinancovat nešla. V Karlíně aktuálně vracejí upírské melodrama na jeviště potřetí, přestože už u toho určitě nebudou nebožtíci, kteří stáli u zrodu jedničky, jako třeba choreograf Richard Hes (†50), Iveta Bartošová (†48), Karel Svoboda (†69) či Zdeněk Borovec (†69).

Krvežíznivou stvůru s dobrým srdcem si opět střihne Hůlka, který více než mladého vladaře plného sil připomíná Santu Clause nad hrobem, a změny přišly zjevně i jinde. Podle tajně pořízené nahrávky došlo k zásadní úpravě textů, výraznou proměnou prošla i scéna.

Zajímavé pro pamětníky bude nové nastudování i z hlediska režie, které si vzal na starost průserář Filip Renč. No my si asi necháme zajít chuť a necháme si ve vzpomínkách starého dobrého černovlasého Dana a Leonu Machálkovou sice s původním nosem, ale i pevným poprsím. Vy, pokud na jedno z dvaceti osmi představení vyrazíte, určitě napište do redakce své dojmy.

Outsider a Insider: Kabát z ostudy v šatníku Miss World Kuchařové a pomsta Tiffany RichBitch

Související články

Další články

Nejnovější kauzy