Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNĚ: Máma Tomáše Řepky už nemůže mlčet! Vlaďko Erbová, toto raději nečti!

+ Dalších 13 fotografií
Matka Tomáše Řepky (44) odmítá mlčet k tomu, co novinářům sděluje Vlaďka Erbová (37). Paní Helena Švecová souhlasila s rozhovorem pro čtenáře webu eXtra.cz. Popsala do detailu, jak se Vlaďka Erbová chová ke svým dětem. Svého vnuka Markuse neviděla paní Helena už dva roky. Je to rozhovor plný smutku a silných emocí.

Paní Švecovou jsme potkali na večírku, na kterém Tomáš Řepka (44) křtil svou nejnovější knihu Kapitán. Byl to příjemný večer pro všechny pozvané hosty. Spokojená s průběhem akce v ACE Clubu byla i Řepkova maminka, která ale v sobě drží mnoho smutku a bolesti.

Když jsme ji požádali o rozhovor, tak řekla, že by chtěla hlavně klid pro sebe a svou rodinu. Všechny žádosti o rozhovor dosud odmítala. Někteří novináři nabízeli i peníze za pár slov, ale ona odmítala otevírat staré rány…

Nakonec ale na kameru eXtra.cz přiznala, co ji nejvíce trápí a bolí. Už nemůže dále mlčet. Paní Helenu nejvíce trápí a bolí chování a jednání Vlaďky Erbové (37). A nejde jen o postoj k Tomáši Řepkovi. Helena Švecová je přesvědčená, že Erbová svým jednáním ubližuje i malému Markusovi.

„S první Tomášovou manželkou jsem vycházela dobře. Když jsem za nimi jela do Itálie a nebo do Anglie, bylo to v pohodě. Renata se o děti starala a stará velmi dobře,“ uvedla Řepkova maminka o synově první manželce.

„Vlaďka Erbová? To je horor. Když se narodil Markus, tak ani nebylo jistý, zda dítě je Tomášovo, nebo někoho jiného. Ona měla asi tolik partnerů mimo Tomáše, že ten si nebyl jistý, zda je to jeho dítě, nebo není. Jednou jsme tam byli a Erbová mu řekla, že mu zahnula s Bahenským. Tak Tomáš šel na krevní zkoušku na určení otcovství. Zahýbala mu celou dobu, co s Tomášem byla,“ říká Helena Švecová.

„Tomáš se hodně věnoval Markusovi. Tomáš byl chůva na 24 hodin denně. Vaření, jídlo, přebalování, koupal ho, v noci k němu vstával… A Erbová se dnes bude tvářit, že pro děti udělá všechno? To není pravda,“ říká rezolutně Řepkova máma.

„Markuse jsem neviděla dva roky. Od jeho tří let. Když u nás Erbová byla naposledy, tak jsme děti hlídali celou noc. Ona šla někam pařit s kamarádkou,“ doplňuje Řepkova maminka. „Ona Tomáše oškubala o všechno. Tomášovi nezůstalo nic. Takže ona má alimenty sakra dopředu předplacený. Nenechala mu vůbec nic. Má byty v Mostě, tak ať to prodá. Vždyť to stejně všechno platil Tomáš,“ zlobí se matka.

„Ať se stará o děti a nenajímá si samé chůvy. Dělala si vždycky všechno, co chtěla. Bylo nám hrozně, když jsme byli na návštěvě v Černošicích a ona se o ty děti fakt nestarala. Fakt ne. Málem by nám ještě vynadala. Vstávala v 11, ve 12 hodin, přišla jak dáma… A ještě nám málem vynadala, že se nestaráme o děti. Já říkám, kdo je máma, ty, nebo my…“

CO SI MYSLÍ ŘEPKOVA MATKA O SYNOVĚ PRVNÍ MANŽELCE RENATĚ?

CO SI MYSLÍ O JEHO SOUČASNÉ PARTNERCE KATEŘINĚ KRISTELOVÉ?

CO NEJVÍCE ZAZLÍVÁ VLAĎCE ERBOVÉ A CO JÍ DNES VZKAZUJE?

SLEDUJTE EXTRA.CZ. CELÝ ROZHOVOR S MATKOU TOMÁŠE ŘEPKY PŘINESEME V PONDĚLÍ!

Související články

Další články