Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Pohřeb Jana Kočky Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Exkluzivně: Macuro, nelži, s Bartošovou nejsi v Rakousku! eXtra.cz má důkaz! Podívej, v noci jsme měli v ruce její občanku a pas!

Doklady Ivety Bartošové v noci na pátek. Skutečně bez nich cestuje po
Rakousku? Zdá se vám to pravděpodobné?

Samozvaný spasitel Zdeněk Macura (39) si ve čtvrtek teatrálně došel do Uhříněvsi pro svou platonickou lásku , vinařku Ivetu Bartošovou (47), která s ním prchla neznámo kam před údajným despotou Josefem Rychtářem (55).

„Bolí ji hlava už asi 14 dní, má zlomenou klíční kost, ale v týhle republice se bojí doktorů a má fobii z těchhle věcí. Potřebovala odjet mimo… Momentálně jsme v Rakousku,“ tvrdil následně Macura redaktorovi iDnes.cz, ale to s největší pravděpodobnos­tí lhal.

Nebo s Ivetou hodně riskují. Redaktor eXtra.cz pořídil totiž v noci na pátek ve vile zpěvačky fotografie jejích dokladů a dalších osobních věcí.

Iveta evidentně prchala jen v tom, co měla na sobě. Sebou si kromě bot a flašky „Jégra“ nestihla vzít nic.

Co se v noci na dnešek dělo v jejím domě? Kolik dalších neuvěřitelných fotografií jsme tam pořídili? A jak jsme se tam dostali?

Připravujeme podrobnosti.

Mohlo by vás zajímat

Další články