Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNĚ: Lucie Vondráčková pro eXtra.cz o dětech! Je to nejlepší máma showbyznysu?

Má dokonalou postavu…
+ Dalších 11 fotografií
Od té doby, co se Lucie Vondráčková (38) před lety odstěhovala za o tři roky mladším manželem Tomášem Plekancem do Kanady, hltají čtenáři každé slovo o ní, jako by bylo od anglické královny. Podařilo se nám popovídat si s touto zpěvačkou, která čím víc stárne, tím vypadá líp.

A musíme přiznat, že nám vyrazila dech. Matka Matyáše (6) a Adama (3) se totiž nechová jako většina ostatních celebritních matek, které by za pár šušní prodaly vlastní babičku i s kanapem na zátop, takže o jejích ratolestech prakticky nic nevíme, a skoro vůbec je nikam nevodí. Nechává je vyrůstat jako normální děcka.

„Až se něco naučí pořádně, mohou před lidi,“ napsala nám se spoustou smajlíků. Když jsme jí na to odepsali, že je v tom fakt obdivuhodná a výjimečná, že je nepředhazuje žralokům a nechá je užít si dětství, reagovala jen lakonicky a až téměř vražedně rozumně: „Jejich svět.“

Luckou (38) se její fanoušci budou moci potkat již brzy. V srpnu přilétá do Česka, aby pokřtila svůj nový videoklip, natočila desku a zúčastní se i premiéry filmu. „V září už mě čeká zase natáčení v Kanadě,“ přiznala nám.

Mimochodem, měli jsme šanci s předstihem vidět její zatím utajovaný klip Paralelní světy (Čí bys byl) a myslíme si, že ti, co mají Vondrajdu rádi, půjdou do kolen. Je to hitovka!

A kdy se dočkáme turné? Možná příští rok, když vzniká nová deska. „Nechci ho bez hitů. Tak si je vytvářím, ať to pak stojí za to,“ dodala čím dál větší sympaťanda.

Mohlo by vás zajímat

Další články