Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

eXkluzivně: Leoš Mareš oblékal maminku na červený koberec v Cannes, kde si udělal selfíčko s Mentalistou! Máme fotky!

Leoš vyvezl maminku do Cannes na červený koberec a bylo to velké!
Zdroj: archiv
+ Dalších 6 fotografií
Moderátor Leoš Mareš se opět předvedl jako zdatný marketér a hodný syn v jednom. Maminku Lenku vzal na červený koberec, po kterém se v den zahájení tamního mezinárodního filmového festivalu procházejí ty největší hvězdy stříbrného plátna.

Leoš (39) udělal pořádnou radost své mamince Lence (62), kterou vzal na zahajovací večer filmového festivalu v Cannes, což jsou takové Karlovy Vary krát třicet s dovětkem, že na úvodní večer a následný mejdan Nikol Moravcová a další české vyžírky prostě neproniknou, i kdyby zkusily obligátní průlez vzduchotechnikou, případně příchod v přestrojení za nějakou opravdovou celebritu.

Moderátor Ranní show Evropy 2 měl okolo výletu pořádně veselo. Nijak se netajil tím, že ho na akci zve společnost MasterCard, která je oficiálním partnerem festivalu, kam chtěl ovšem jet s maminkou, a ne oficiální partnerkou Petrou Faltýnovou (37), se kterou měl okolo cesty pořádné dusno, které vyvrcholilo dva dny před odjezdem rozchodem, takže moderátor nemusel mít výčitky, že partnerku nevyvezl.

Vy se podívejte do galerie na unikátní a dosud nezveřejněné fotografie z oblékání maminky i samotného Leoše, který kvůli cestě odbočil ze šňůry, kterou měl od čtvrtka do soboty na ose Valašské Meziříčí - Turnov, odkud si v pátek večer přes Ranní show odskočil do Cannes.

Tam si prostě selfíčko pořídí každý a neodolal ani Leoš. To když potkal australského herce Simona Bakera (45) alias detektiva Patricka Janea ze seriálu Mentalista.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy