Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNĚ! Leoš a Monika Marešovi pro eXtra.cz: S Photoshopem to bylo takhle!

Oba dva se exkluzivně vyjádřili pro eXtra.cz
Zdroj: archiv
+ Dalších 52 fotografií
Byl to velký přehmat... Bohužel! Monika Koblížková (37) je rozhodně módní ikonou a k dokonalosti jí chybí jen milimetr... Manželka nejlepšího spíkra v zemi Leoše Mareše (41) si je moc dobře vědoma, že má luxusní křivky, jenže i přesto sem tam její snímek na Instagramu prostě projde úpravou. Teď se jí to ale moc nepovedlo, když jí ujela ruka ve Photoshopu. Oba manželé se pro eXtra.cz exkluzivně vyjádřili, jak snímek vznikl.

Nejprve se redakci ozval sám Leoš, kterého mrzelo, co jsme napsali. Leoš nejdříve tvrdil, že není pravda, že by jeho manželka fotku upravovala. Leoše také mrzelo, že se někteří fanoušci vyjádřili ke snímku Moniky jako o malinkém programovém podvůdku a Moniku zkritizovali.

Známý moderátor tvrdil, že do fotky nikdo nezasahoval. Pak si ale zřejmě uvědomil, že redaktoři eXtra.cz na téma úprav již hovořili s odborníky. V tu chvíli si slovo vzala jeho manželka Monika a snažila se vše vysvětlit a obhájit.

„Umím ve Photoshopu. Jsem profesionálka a moc dobře víte, že bych takovou chybu nikdy nedopustila,“ tvrdila kráska, která chyby na snímku moc neuměla vysvětlit. Když dostala dotaz, zda opravdu může čestně prohlásit, že snímek neprošel úpravou, polevila. „Prošel jen úpravou, která se jmenuje bělení,“ popsala manželka moderátorské legendy. Pak se ještě řešilo, proč jsou na stojanu křivé linie a proč se na fotce podivně kroutí dveře, a pak telefonické spojení vypadlo. Že by někdo zavěsil?

Monika tedy přiznala bělení. Fanoušci jsou ale přesvědčeni, že nešlo jen o bělení.

Na snímku je několik zásadních chyb, třeba zvlněné dveře, které funkce bělení rozhodně nezvlní. Každý pochopí, že Monika chce být ještě o kousek hezčí. Redakci také přiznala, že v minulosti použila zkrášlovací aplikaci FaceApp. Všichni toužíme po dokonalosti, to se ví. Když ale někde ujede čára, proč to prostě nepřiznat?

Související články

Další články