Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNĚ: Kvůli Noidovi svou expartnerku dnes vyhodil z rodinného domu! Vašku, ubytuješ Gábinu číslo 2 u sebe?

Martin Salavec se na Andreu hněvá…
+ Dalších 42 fotografií
Srdíčko hudebníka Václava Noida Bárty už nezeje prázdnotou. Po rozchodu s krásnou Gábinou Dvořákovou našel útěchu u houslistky Andrey Jiskrové, která rozhodně jiskru v oku má. O tom moc dobře ví i její dnes už bývalý přítel Martin Salavec, který svou bývalou partnerku po provalení nevěry dnes vyhodil z rodinného domu.

„Chceš být s Noidem? Tak vypadni!“ Nejspíš podobná slova dnes slyšela Andrea Jiskrová, která se svým partnerem čtyři roky tvořila pár. Tedy do doby, než Noidovi "potahala pod peřinou "smyčec"":https://www.extra.cz/…lon-manzelky, a nevěra byla na světě.

Redakce eXtra.cz oslovila expartnera Jiskrové, který nám svěřil, že po provalení nevěry, svou lásku vyhodil z rodinného domu v Kralupech nad Vltavou. „Dnes jsem jí oznámil, ať si přijede pro věci. Návrat není možný. Čtrnáct dnů si se mnou hráli na schovávanou a to není fér. Takže ze včerejška na dnešek spala i u Noida. Kdy si přijede pro věci, to nevím,“ smutným hlasem prozradil zklamaný Martin Salavec.

Pro Noida to znamená, že pro svůj baráček v Mukařově našel novou paní domu. Teď jen záleží, kdy se uskuteční velké stěhování…

Mohlo by vás zajímat

Další články