Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNĚ! Kontroverzní kulturista Filip Grznár se pustil do vaření! Ochutnejte jeho ultra levné recepty

Tak to tady ještě nebylo! Kontroverzní youtuber a kulturista Filip Grznár (32) se dal na dráhu šéfkuchaře. A postavil se před kameru redakce eXtra.cz v naprosto novém pořadu o levném a zdravém vaření. Jenže v kulinářské show ze sebe nedělá krále steroidů, ani narkomana, ale velmi vtipného šéfkuchaře...

V tuto chvíli Láďa Hruška, ale i Zdeněk Pohlreich mají hodně zdárnou konkurenci. Na Grznára musí koukat s otevřenou pusou i věhlasný Jiří Babica. Svalnatec v kuchařském kabátku zvaném rondon předvádí naprosto vypečenou show.

Jeho první recept se jmenuje Kuřecí stehna à la KFC s hranolky. A Grznár se do gurmánského skvostu pustil velmi zodpovědně. Kromě toho, že ve videu vysvětluje postup, jak si poradit s přípravou, všechny ohromí i tím, že recept je nejen nutričně báječný a hodí se do diety, ale zejména je cenově přijatelný.

"Přátelé, tenhle pořad má jeden jednoduchý koncept. Uvařit jídlo, které dává smysl, má nějaké nutriční hodnoty, za pár korun a hlavně hrozně rychle," v úvodním díle vysvětluje nový král kuchařů Filip Grznár, o čem koncept nového pořadu je.

Kdo doposud znal Grznára jako šíleného tlučhubu z videí o posilování, jistě bude překvapen jeho naprosto novým stylem vaření, který má už teď u mnoha lidí velmi příjemné reakce. Na první díl pořadu známého kulturisty s názvem Vaříme s Grznárem se podívejte v exkluzivním videu.

Související články

Další články