Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNĚ! Kontroverzní kulturista Filip Grznár se pustil do vaření! Ochutnejte jeho ultra levné recepty

+ Další fotografie
Tak to tady ještě nebylo! Kontroverzní youtuber a kulturista Filip Grznár (32) se dal na dráhu šéfkuchaře. A postavil se před kameru redakce eXtra.cz v naprosto novém pořadu o levném a zdravém vaření. Jenže v kulinářské show ze sebe nedělá krále steroidů, ani narkomana, ale velmi vtipného šéfkuchaře...

V tuto chvíli Láďa Hruška, ale i Zdeněk Pohlreich mají hodně zdárnou konkurenci. Na Grznára musí koukat s otevřenou pusou i věhlasný Jiří Babica. Svalnatec v kuchařském kabátku zvaném rondon předvádí naprosto vypečenou show.

Jeho první recept se jmenuje Kuřecí stehna à la KFC s hranolky. A Grznár se do gurmánského skvostu pustil velmi zodpovědně. Kromě toho, že ve videu vysvětluje postup, jak si poradit s přípravou, všechny ohromí i tím, že recept je nejen nutričně báječný a hodí se do diety, ale zejména je cenově přijatelný.

„Přátelé, tenhle pořad má jeden jednoduchý koncept. Uvařit jídlo, které dává smysl, má nějaké nutriční hodnoty, za pár korun a hlavně hrozně rychle,“ v úvodním díle vysvětluje nový král kuchařů Filip Grznár, o čem koncept nového pořadu je.

Kdo doposud znal Grznára jako šíleného tlučhubu z videí o posilování, jistě bude překvapen jeho naprosto novým stylem vaření, který má už teď u mnoha lidí velmi příjemné reakce. Na první díl pořadu známého kulturisty s názvem Vaříme s Grznárem se podívejte v exkluzivním vi­deu.

Související články

Další články